• Yeni
D & D Zar Seti Dungeons and Dragons Zar Hediye Kutusu ile, müzik DND Zar Seti Metal D + D Çokyüzlü Zar MTG Pathfinder RPG Masa Oyunları Rol Oynamak için D ve D Zar D20 D12 D10 D8 D6 D4 (Kan Sıçraması)

D & D Zar Seti Dungeons and Dragons Zar Hediye Kutusu ile, müzik DND Zar Seti Metal D + D Çokyüzlü Zar MTG Pathfinder RPG Masa Oyunları

Rating 
₺ 77.97

Stokta
Mağazada

【Olağanüstü işçilik】 ◆ DND zarları benzersiz müzik öğeleriyle tasarlanmıştır.D & D zarındaki sayılar net ve okunması kolaydır, Ayrıntılı ve iyi hazırlanmış mükemmeldir.Masaya yerleştirildiklerinde çok fazla övgü ve kıskançlık alacaklar. 【Ağırlık】 : RPG zar çevre çinko alaşımından yapılmıştır.Zar setinin ağırlığı sadece 6.35'tir Oz.It normal zarlardan daha ağırdır, ağır ve dengeli hisseder. 【Metal Zar Seti】 : Bir set zar D4, D6, D8, D10, D12, D20 ve D%dahil olmak üzere toplam 7 adet.MTG zar seti ayrıca süslü bir metal kutu ile birlikte gelir, her yere kolayca saklayabilirsiniz. 【Çok Amaçlı】 : Bu metal zar seti, Zindanlar ve Ejderhalar, Pathfinder, Heroscape, Shadowrun, Vahşi Dünya, Warhammer, Magic the Gathering(MTG), Yahtzee veya başka bir RPG veya savaş oyunu gibi rpg'ler için mükemmeldir.DM ve oyuncular için bu sürpriz bir Dungeons and Dragons hediyesi. 【Sorunsuz Garanti】 : Tüm ürünlerimiz 30 günlük iade ve 24 aylık garanti ile birlikte gelir.En iyi zarları alabilmeniz için paketlemeden önce her zarları dikkatlice kontrol edeceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.Size her zaman yardım etmeye hazırız.Renk : Vintage Gümüş-kanlı.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin