• Yeni
XUANYE 12X50 monoküler Teleskop. Yüksek Çözünürlüklü Hızlı Akıllı Telefon Tripodları Gündüz ve Düşük Gece Görüşü. Su geçirmez BAK4 Prizma ve MYK Yeşil Çok Kaplamalı Lens.

XUANYE 12X50 monoküler Teleskop. Yüksek Çözünürlüklü Hızlı Akıllı Telefon Tripodları Gündüz ve Düşük Gece Görüşü. Su geçirmez BAK4 Prizma

Rating 
₺ 119.97

Stokta
Mağazada

Bu Yüksek Güçlü monoküler teleskop, tam 12x büyütme ve 50mm nesne lensi ile donatılmıştır.Oküler 20 mm'dir.Net, parlak ve geniş bir görüntü sağlar.Yürüyüş, Top oyunları,Tırmanma, Vahşi Yaşamı ve Manzarayı İzlemek için mükemmeldir.Bu tek-tüp teleskop ile donatılmış bir BAK4 prizma MYK yeşil çok kaplı lens, ışık geçirgenliği kadar ulaşır 99.5%.it düşük ışık seviyeli gece görüşüne sahiptir, düşük ışıkta şeyleri görmenize yardımcı olabilir, ay izlemek için uygundur.Su geçirmez tasarım, Havacılık alüminyum gövde, ağırlığı sadece 265g ve portable.it sağlam ve pocketable.It yağmurlu günlerde ve nemli ortamlarda kullanılabilir.Yeni bir stil akıllı telefon tutucu ve tripod ile birlikte gelir.Piyasadaki i Phone, Samsung, LG, HTV, Sony ve neredeyse akıllı telefonlar için mükemmeldir.Kolay istikrarlı ve yüklemek için.Teleskopu ve akıllı telefonu video için tek bir telefoto lens seti olarak tutmak uygundur.Biz %100 % tatmin edici hizmet sunmak, herhangi bir sorunuz veya ihtiyaçları varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz 24 saat içinde cevap verecektir. 12 X50 HD XUANYE Yüksek Çözünürlüklü Monoküler Teleskop ile yeni stil Hızlı Smartphone Tripodlar Gündüz & Düşük Gece Görüş Monoküler Yetişkinler Çocuklar için, XUANYE Su Geçirmez Monoküler-BAK4 Prizma Avcılık için, Kuş Gözlemciliği, Spor İzlerken, Kamp, Gezi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin