• Yeni
Çekmeceli ve Raflı Williamspace Ofis Dosya Dolabı, Depolama Dolaplı Yazıcı Standı, Tekerlekli Yan Dolum Dolapları / Tarayıcı / Tekerlekli Ev Ofis Dosya Dolabı (Ceviz + Koyu Gri)

Çekmeceli ve Raflı Williamspace Ofis Dosya Dolabı, Depolama Dolaplı Yazıcı Standı, Tekerlekli Yan Dolum Dolapları / Tarayıcı / Tekerlekli

Rating 
₺ 389.97

Stokta
Mağazada

Design Modern ve Şık Tasarım : Ev ofisi için Dosya Dolabı Geniş dolap üstü, W32 * D16 inç, ayrıca Yazıcı Standı Dolabı veya Tarayıcı Tutucusu olarak da adlandırabilirsiniz;. Small Küçük Alan için Mükemmel Boyut : W32" x D16" x H26" ile, dosya dolabı Yanal hem Ev hem de Ofis için küçük alanınıza sığabilir; Ağır ama Kolay Hareket : Ofis Dosya Dolabı 5 haddeleme tekerleği, 360° döner, PU yapımı, kolay hareketli, pürüzsüz ile önceden ayarlanmıştır . Functional Çok Fonksiyonlu . Various Çeşitli Renkler mevcut Ekteki Kullanım Kılavuzu tarafından yönlendirilen ev ofisi için dosya dolabı montajı, Tek kişi (Yetişkin) tarafından yalnızca 60-90 dakika sürecektir.Elektrikli aletler çok hızlanabilir. ♦ Hızlı Teslimat Sanat Eseri;.Evde çalışma veya Ofiste çalışma alanlarınız için bir artı dolap;.Mükemmel boyutta W32" x D16" x H25.6 " yazıcı tutucu dolabı. 3 Çekmece (2 standart .Anti-kayma . 2 Renk İsteğe Bağlı, Ceviz + Gri / Siyah Meşe + Koyu Gri.Marka Tasarımcıları Sanat Eseri;.Çağdaş. 3 Çekmeceli .Ağır Hizmet : Genel olarak 56 LBS.150 LBS ağırlık kapasitesi ile sağlam;.5 haddeleme tekerleği ile hareket ettirilebilir. Durduruculu 2 tekerlek.Uzun süre kullanım için dayanıklı;.Yüksek Kaliteli Mühendislik Ahşap Tahta;.Plastik yuvarlanan tekerlekler, Sessiz düğme.Profesyonel üretici tarafından kusursuz Bitirme.Zarif tasarım, Modern Sanat Eseri; Evde veya Ofiste çalışma alanlarınız için bir artı dolap; Mükemmel boyutta W32" x D16" x H25.6"3 Çekmeceli yazıcı tutucu dolap (2 standart Kaymaz 2 Renk İsteğe Bağlı, Ceviz + Gri/Siyah Meşe + Koyu Gri.Ofis Depolama Rafları : ev ofisi için dosya dolabı, öğelerinizi bir bakışta yapmak için 2 açık depolama rafına sahiptir. 3 Çekmeceli Dosya Dolabı : Küçük eşyaları saklamak için 2 üst çekmece; 1 asılı dosya çekmecesi harf ve A4 boyutlu dosyaları barındırır.Haddeleme Kabini : 4 ADET Silindir tasarımı 360° dönebilen tekerlekler, devrilmeyi önlemek için frenli 2 ön tekerlek ile hareket etmesi kolaydır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin