• Yeni
8 İnç Pirinç Duş Kolu Uzatma, Drettyer Duş Kolu Genişletici, Mevcut Duş için Duş Başlığı Uzatma Borusu, G1 / 2 Dişli, Kurulumu Kolay (Mat Siyah)

8 İnç Pirinç Duş Kolu Uzatma, Drettyer Duş Kolu Genişletici, Mevcut Duş için Duş Başlığı Uzatma Borusu, G1 / 2 Dişli, Kurulumu Kolay

Rating 
₺ 62.70

Stokta
Mağazada

Comfortable-Daha Rahat Mesafe : 8 inç uzunluğunda duş başlığı uzatma kolu veya elde tutulan uzunluk, duş montaj pozisyonunun yüksekliği problemini çözer ve rahat bir duşun keyfini çıkarır. Thick-Kalın Ve Patlayıcı Olmayan : Duş kolu uzatmamız, krom kaplı yüzeyli, paslanmaya dayanıklı, patlamaya dayanıklı, güvenli ve dayanıklı, yüksek kaliteli pirinçten yapılmıştır. Installation-Uygun Kurulum : Sadece ilgili arayüzü hafif bir bükülme ile bağlamanız gerekir ve duş arayüzü sıkıca monte edilebilir.(Huzurunuz için lütfen arayüz standardını kontrol edin). Thread-G1 / 2 Diş : Duş başlığı uzatma borusundaki conta iyi sızdırmazlık performansına sahiptir ve su sızıntısını önler.Eklemin her iki ucu da çoğu duş sistemi için uygun olan G1/2 dişlidir. Service-Müşteri Hizmetleri : ) Profesyonel müşteri destek ekibimiz her an hizmetinizdedir.Satın alma veya kurulum hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin.Sorunu en kısa sürede çözmenize yardımcı olacağız.Duş direğini profesyonelce uzatın.8 inç (20 cm) uzatılabilir.Eklemin her iki ucu da G1 / 2 dişlidir.Çoğu duş sistemi için uygundur.Silikon sızdırmazlık halkası*2 (biri alternatif) ile donatılmıştır.Ultra dayanıklı tüm bakır uzatma tüpü.Tüm bakır kalınlaşmış tasarım.Küçük bir aksesuar bile gözümüzde asla destekleyici bir rol oynamaz. 1 * Duş uzatma borusu. 1 * Kraft kağit kutu. 2 * Silikon sızdırmazlık halkası(1 alternatif). 1.Ürün manuel olarak ölçüldüğünden, lütfen 0 ila 1 inç arasında bir hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkür ederiz. 2. G1 / 2 dişi dişli ve G1 / 2 erkek dişli çoğu standart duş kolu, duş başlığı ve duş hortumu için uygundur. (1/2 NPT iplik için uygun değildir).

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin