• Yeni
2 PAKET Büfe Maşası, Paslanmaz Çelik Salata Maşası, Ev Mutfağı için Servis Maşası, Kek, Ekmek, Catering, Parti, Barbekü, Deniz Ürünleri, Kızartma(10 inç ve 8 inç)

2 PAKET Büfe Maşası, Paslanmaz Çelik Salata Maşası, Ev Mutfağı için Servis Maşası, Kek, Ekmek, Catering, Parti, Barbekü, Deniz Ürünleri,

Rating 
₺ 44.97

Stokta
Mağazada

【Package】package dahil 2 paslanmaz çelik salata maşa, 8 inç ve 10 inç. 【Boyut】büyük servis maşası 10 inç / 25.5 cm uzunluğunda, maksimum geniş açık 26 cm/10.3 inç,küçük salata maşası 8 inç/20.5 cm uzunluğunda,maksimum geniş açık 22 cm / 8.7 inç. 【Mükemmel Tasarım】 makas şekli tasarımı, büfe maşasını kolayca açıp kapatmanızı sağlar, kaymadan rahatça tutabilirsiniz.Farklı boyutlar, ihtiyaçlarınızı karşılamak için kalın yiyecekleri kavramanızı mümkün kılar. 【Malzeme】 büfe maşamız,yüksek kaliteli cilalı paslanmaz çelikten,pürüzsüz yüzeyden,dayanıklı ve kolay temizlenebilir,kırılmaz veya bükülmez, yemeğiniz için güvenlidir. 【Geniş Uygulama】 paslanmaz çelik salata maşası,yemek,salata,ekmek,kek,bebek,kızartma,deniz ürünleri, buz küpleri almak için mükemmeldir.Büyük Tong Hizmet Paketi : 2 x Paslanmaz Çelik Salata Maşa Boyutu : yüksek kalite parlak paslanmaz çelik,ısı direnci Yapılmış Uzunluğu : 8inch/20.5 cm Max Açılış : 22 cm/8,7 inç Malzeme : olmayan yemek için toksik ve güvenli Boyutlar/10.3 inç Küçük Salata Maşa Uzunluğu : 10inch/25.5 cm Max Açılış : : .Özellikler : Servis salatası ile makas şekli tasarımı,dayanıklı ve açılması ve kapanması kolaydır.Büfe maşası salata,fırın,ızgara et,otel restoranları,parti,buz küpleri için mükemmeldir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin