• Yeni
LED Vites Topuzu, Qıılu LHD Otomatik Topuzu Vites Kolu Kolu F30 Tarzı Güçlendirme Kiti için E46 E60 E61(Karbon Fiber Doku)

LED Vites Topuzu, Qıılu LHD Otomatik Topuzu Vites Kolu Kolu F30 Tarzı Güçlendirme Kiti için E46 E60 E61(Karbon Fiber Doku)

Rating 
₺ 273.57

Stokta
Mağazada

[Kaliteli Malzeme] - Bu F30 vites topuzu, dayanıklı ve korozyona dayanıklı yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Arka tarafı deri ile sarılmış, yumuşak ve rahat.Takdire şayan işçilik, ayırt edici tasarımı ile arabanızda lüks ve şık bir parça haline gelir. [ LED Göstergesi ] - - - Bu LED vites topuzu LED vites pozisyon göstergesi ile tasarlanmıştır.Takdire şayan işçilik, konforlu bir sürüş deneyimi için insanlaşmış otomatik vites değiştirme. [ Kullanımı Kolay] - - - Kullanışlı ve pratik, otomatik mekanik dişli modelinin yeni tasarımı, okumayı daha rahat görmenizi sağlar.Orijinal düğmeyi doğrudan güncelleyin, eski vites topuzunuzu çıkarın (bükün, sökün) ve ardından düğmeyi arabanıza geri takın. [Uygulanabilir Model ] - - - Bu elektrikli vites kolu (sadece sol el sürücü için uygun) E46 2 D Cabrio 2000-2006, E46 2 D Coupe 1999-2006 için uygundur. Ürün açıklamasında daha fazla uyumluluk bilgisi bulabilirsiniz. [Mükemmel Değiştirme ] - Eski otomatik vites topuzundan farklı olarak, bu tür elektronik vites topuzu BMW sonraki sürümleri için donatılmıştır.Anti-skid ve tutmak için rahat.Konforlu bir sürüş deneyimi için insanlaşmış otomatik vites değiştirme.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin