• Yeni
WYKA 1-11 / 32 İnç Duvar Montaj Tavan Montaj Boru Desteği, 2 Adet Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Boru Braketi Kelepçe Aralığı 32-34mm(50 + 50mm)

WYKA 1-11 / 32 İnç Duvar Montaj Tavan Montaj Boru Desteği, 2 Adet Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Boru Braketi Kelepçe Aralığı 32-34mm(50

Rating 
₺ 49.47

Stokta
Mağazada

【304 Paslanmaz Steel】 - - - Tavana monte Boru Braketi Kelepçesi, braket sıkma bandı ve vidalar 304 paslanmaz çelik, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı olmak üzere 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 【için uygun】 - - - Kelepçe Boru Kayışı 1.26 inç ila 1.34 inç(32mm ila 34mm) çaplı boru için uygundur.Somun M8'dir, kilitleme flanşı ve vida rolünü oynar. 【Hızlı Açma ve Kapama】 - - - Boru Braketi Kelepçesi vidaladığınız anda açılır ve aşınmayı yavaşlatmak için lastik contalarla hızlı bir şekilde açılır ve kapanır, daha fazla sorun olmaz. 【Mükemmel İşçilik】 - - - Boru Braketi Kelepçesi profesyonelce söndürülür ve dövülür ve arayüz kalın tasarım, güvenilir kalite, güçlendirilmiş kaynak ve üstün teknolojiyi benimser. 【Çeşitli Boyutlar】 - - - Boru Braketi Kelepçesi çeşitlidir sizes.In malları iade etme zahmetinden kaçınmak için lütfen satın almadan önce ürünlere göz atın.Ağır boru kelepçesi braketi, yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten yapılmış gövde, su geçirmez ve dayanıklı, paslanma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin