• Yeni
Kauçuk Ağır Hizmet Tipi Palet Krikosu Tekerlek Takozu 2 Paket, Kamyon için Premium Palet Krikosu Durdurucu 14.2 Uzunluk x 11.2 Genişlik x 2 Yükseklik (Siyah, 2 Paket)

Kauçuk Ağır Hizmet Tipi Palet Krikosu Tekerlek Takozu 2 Paket, Kamyon için Premium Palet Krikosu Durdurucu 14.2 Uzunluk x 11.2 Genişlik

Rating 
₺ 104.97

Stokta
Mağazada

【PREMİUM VE DAYANIKLI KAUÇUK】 : Palet krikosu takozu yüksek kaliteli kauçuktan yapılmıştır.Tekerlek dişlisi oksidasyona karşı dayanıklıdır, yüksek taşıma kapasitesine sahiptir, sürtünmeye karşı dayanıklıdır ve dayanıklıdır. 【KAYMAZ ŞASİ】 : Kaymayı önleyen bilimsel olarak tasarlanmış palet durdurucu bottom.No çevre ve hava ne olursa olsun, yuvarlanma tehlikesini daha iyi önleyebilir. 【STABİLİTE】 : Aracın ve yükün stabilitesini korumak ve hasarı önlemek için tekerleği ağır hizmet tipi palet krikosu takoz kayışının deliğine sabitleyin. 【PORTABLE HANDLE】 : Özel yapılmış kauçuk kolu, taşımak için uygun ve mağaza.Kullandığınızda daha taşınabilir hale getirin. 【BOYUT VE SERVİS】 : Ürün boyutu 14x11. 4x2 inç ve 3.6 pound ağırlığındadır.Satın aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, danışabilirsiniz ve bunları 24 saat içinde cevaplayıp çözeceğiz.Malzeme Performansı Palet krikosu takozu, olağanüstü anti-oksidasyon, yük taşıma, sürtünmeye dayanıklı performansa sahip ve dayanıklı olan yüksek kaliteli kauçuktan yapılmıştır.Feature The özel olarak tasarlanmış kolu taşımak ve saklamak için uygundur.Bilimsel olarak tasarlanmış palet durdurucu tabanı, kaymayı önleyici ve araçları ve malları stabilize etme işlevine sahiptir.Specification Size : 14x11.4x2 inches Weight : 3.6 pounds Colour : Black Quantity : 2 adet.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin