• Yeni
Bambu Çekmece Bölücüler ile 6 Ekler, Genişletilebilir Çekmece Organizatör, Yaylı Ayarlanabilir Mutfak Çekmece Organizatör için Giysi Gümüş Bıçak Gereçler, Çekmece Ayırıcılar için Ofis, Dressers ve Banyo, 4-Paketi (17-22 inç)

Bambu Çekmece Bölücüler ile 6 Ekler, Genişletilebilir Çekmece Organizatör, Yaylı Ayarlanabilir Mutfak Çekmece Organizatör için Giysi

Rating 
₺ 74.97

Stokta
Mağazada

【Düzenlemenin Keyfini Çıkarın】 - Çekmece bölücüler 4 bölücü ve 6 Ek içerir, eşyalarınızı farklı kategorilerde saklamak için çekmeceyi daha fazla alana bölmek için bunları kullanabilirsiniz.Montaj yöntemi esnektir, sadece istediğiniz gibi monte edin. 【Sağlıklı Doğal Malzeme】 - Çekmece organizatörlerimiz %100 doğal bambudan yapılmıştır.Diğer malzemelerle karşılaştırıldığında,Bambu çekmece organizatörleri sadece hayatımızı kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda ana gezegenimizi de koruyan çevre dostudur!. 【Genişletilebilir Tasarım】 - Çekmece ayırıcıları, evinizdeki, mutfağınızdaki, yatak odanızdaki, banyonuzdaki, dolabınızdaki ve ofisinizdeki çoğu çekmece için uygun olan 17 inç ila 22 inç arasında genişletilebilir.Çekmece düzenleyicilerinin uçları, çekmecelerinizin çizilmesini veya hasar görmesini önleyebilen birinci sınıf kaymaz kauçuk ile desteklenir. 【Kolay Kurulum ve Kaldırma】 - Her bambu çekmece organizatörü, giysi, tabak, çatal bıçak takımı, bakkaliye ve diğer eşyalar için Organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için onları yerinde tutmak ve kolay ayarlamak için yerleşik bir yayına sahiptir.Monte etmek için herhangi bir alete ihtiyacınız yok!Bu yaylı bölücülerle, yapmanız gereken tek şey onu açmak ve çekmecenize koymak!. 【Perfect Hedıye】 - Bu sizin ve arkadaşlarınız için harika bir hediye fikri Eve Taşınma hediye / Noel hediyesi.Dostu destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır.LÜTFEN DİKKAT : Bölücülerimizin sığacağından emin olmak için sipariş vermeden önce çekmecenizi ölçün!. % 100 ÇEVRE DOSTU ORGANİK BAMBU 1.Mutfak,banyo veya yatak odası çekmecelerinizi daha iyi organize etmek için mükemmel bir çözüm. 2.İhtiyacınız olanı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. 3.Çoğu çekmeceye kolayca monte edilir.1 Yüklemek İçin Nasıl.Bölücü yat,bölücüler içinde bahar sıkmak,ahşap cıvata slayt yapma. 2.Çekmece ayarını bir tarafa takın. 3.Serbest bahara kadar bölücü çekin ve güvenli sağlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin