• Yeni
PEYANA Anti Kayma Duş Mat, Yumuşak Dokulu Banyo Paspas, Kolay Drenaj Kaymaz Konfor Küvet Paspaslar, Çabuk Kuruyan PVC Lif Kabağı Banyo Paspasları, Ftalat Ücretsiz (15.5 × 23.5, Bej)

PEYANA Anti Kayma Duş Mat, Yumuşak Dokulu Banyo Paspas, Kolay Drenaj Kaymaz Konfor Küvet Paspaslar, Çabuk Kuruyan PVC Lif Kabağı Banyo

Rating 
₺ 38.97

Stokta
Mağazada

【Mükemmel Anti-skid Etkisi】 Banyo paspasımızın alt kısmı, mükemmel aşınma direnci, kaymaz direnç ve şok emme performansına sahip köpüklü TPR malzemeden yapılmıştır. 【Hızlı Drenaj】 İçi boş PVC küvet paspası preslenmiş filamentlerden yapıldığından, tüm paspasın her konumu suyu hemen ve hızlı bir şekilde boşaltabilir.Durgun suya elveda deyin. 【Soft & Comfortable】 The duş mat 0.4 inç kalınlığı rahat destek sağlar.Çok yumuşak olduğunda stepping.It ayrıca çıkıntılı vantuzlara elveda deyin, paspas düzdür ve artık ayaklarınızı karıncalamaz. 【Sağlıklı ve Yüksek güvenlik】 Her türlü zeminde kullanıldığında kaymayı önleyici etkisi mükemmeldir.Bu bardaksız, kaygan olmayan paspaslar, küçük çocukları veya yaşlıları olan evlerde önemli bir güvenlik önlemidir. 【Kolay Temizlenebilir ve Hızlı Kuru】Boyut : 15.5 * 23.5 inç.Makine yıkama tavsiye edilmez.Sabun temizleyebilir easily.It sabun köpüğüne dayanıklı ve çabuk kuruyan, kullanımdan sonra havalandırılan bir yerde kurutun.Renk : Bej.

Karakterislikler teklif

Üst tel döngü:
ince tel PVC
Alt kaymaz tabaka:
köpüklü TPR
Boyut:
15.5 * 23.5 * 0.4 inç
Süper kaymaz malzeme :
-- TPR malzemesi kauçuk esnekliğe ve iyi aşınma direncine, mükemmel kayma direncine ve şok emme performansına sahiptir. Yumuşaklık ve konfor kauçuktan bile üstündür. :
Yüksek güvenlik :
-- Duş paspasının altındaki tutuş çok güçlüdür. Her türlü zeminde kullanıldığında kaymayı önleyici etkisi mükemmeldir. :
Yumuşak ve vantuz yok :
-- Bu düz banyo paspası yumuşak ve düzdür, ayaklarınızı karıncalamak için vantuz yoktur. :
Geniş kullanır :
-- Spor salonları, özel bakım tesisleri, hastaneler, evler ve bakım evleri gibi herhangi bir konut veya ticari ortam için uygundur. :
Çizik yok :
--Yeniden şekillendirilmiş porselen ve fiberglas küvetlerin dokulu yüzeylerle hasar görmesini önlemeye yardımcı olur, yeniden sırlanmış küvetlerde sürtünmez veya kalıntı bırakmaz. :
Hızlı Drenaj :
-- Bu Lif kabağı Banyo Paspası suyu hemen ve hızlı bir şekilde boşaltabilir. Durgun suya elveda deyin. :
Kolay Temizlenebilir ve Hızlı Kuru :
-- Sabun kolayca temizleyebilir. Sabun köpüğüne dayanıklıdır ve çabuk kurur, kullanımdan sonra havalandırılan bir yerde kurutun :
Uçlar:
1. Lütfen banyo yağlarını kullanmayın, kolayca kaymaya neden olabilir. :
2. Su dolu küvetler için uygun değildir, paspas yüzer. :
3. İpek ilmeğin yapısı, banyonun aşağı bastırılmasını sağlayacaktır. :
Malları aldıktan sonra açın ve 2 gün kurumasını bekleyin, ardından kalınlığı tamamen serbest bırakılacaktır. :
4. Kullanılmadığı zaman, temizliğini arttırmak için havalandırılan bir yerde kurutun. :
5. Makine yıkama tavsiye edilmez. :

Alıcılar da seçin