• Yeni
JOYBee Metal Güneş Yüz duvar sanat dekoru-Sunface tüm Dekor-Ev Dekor Sanatsal Güneş Yüz Metal Duvar Heykel için Kapalı veya Açık Havada Mutfak Çiftlik veranda sundurma (13.25*12.5 inç)

JOYBee Metal Güneş Yüz duvar sanat dekoru-Sunface tüm Dekor-Ev Dekor Sanatsal Güneş Yüz Metal Duvar Heykel için Kapalı veya Açık Havada

Rating 
₺ 91.20

Stokta
Mağazada

???? : Evinizin içinde veya dışında herhangi bir yerde güzel olan boyutlu metal tasarım, rustik bir yüzeye sahiptir. ???? : Benzersiz Tasarım-Güzel bling renk,özellikle güneş altında, yüksek kaliteli el boyama ceket için nihai dayanıklılık ve pas koruma. ???? : Asılması Kolay-Montaj gerektirmez.Kolay asmak için her ürünün arkasındaki bir kanca. ???? : Herhangi Bir Alan için uygun Boyut - Önlemler 13.25*12.5 inç, ağırlık sadece 0.62 lbs. ???? : Muhteşem hediye-yüksek kaliteli sunface metal duvar heykel arkadaşlarınız veya aileniz için iyi bir hediye olarak olabilir.Dışarısı için harika bir ek.Malzeme : Metal ve cam.Ağırlık : 0.62 lbs.Boyutu : 13.25 * 12.5 inç.Cam işleme Zanaat : Kesi.Hot-melt.Boyama.Sprey cila.Metal İşleme Zanaat : Teğet.Eğri.Kaynak.Plastik püskürtün.Sprey cila.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin