• Yeni
Cilt Bakımı, Eksfoliyator, Tıkanmış ve Genişlemiş Gözenekler için Temizleme Aleti Değiştirme olarak Yüz Temizleme Fırçası Kafası Değiştirmeleri, Yüz Fırçası, Yüz Fırçaları Kafaları ile Uyumludur(6 Paket)

Cilt Bakımı, Eksfoliyator, Tıkanmış ve Genişlemiş Gözenekler için Temizleme Aleti Değiştirme olarak Yüz Temizleme Fırçası Kafası Değiştirmeleri,

Rating 
₺ 38.94

Stokta
Mağazada

♦ Yuvarlak uçlu gözeneksiz süper yumuşak kıllardan yapılmış yüksek kaliteli yüz temizleme yedek fırça kafası.Temizleme fırçası çoğu cilt tipi için uygundur, lütfen kullanmadan önce su ile durulayın. Cleaning Yüz temizleme fırçası kafası değiştirmeleri piyasadaki çoğu yüz yıkamasıyla uyumludur.Kurulumu ve çıkarılması kolay, fırça kafaları için mükemmel bir yedek. ♦ 6 Paket burshes kafaları uzun süre kullanım içindir, fırça kafasını her 3-4 ayda bir değiştirmeniz önerilir, böylece 6 paketle neredeyse 2 yıl kullanabilirsiniz. texture Yumuşak doku, yüksek tokluk, etkili ve kapsamlı temizlik, nazik pul pul dökülme, gözenekleri temizleme, gözenekleri küçültme, yağlı cildi azaltma, ölü cildi eksfoliye etme ve akneyi ortadan kaldırma. ▲ Package Dahil : 6 x Yüz Temizleme Fırçası Kafaları ile koruyucu kapak.Eğer herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, size en iyi hizmeti sunmaya yapacağız.Yüz Temizleme Fırçası Kafa Değiştirmeleri ile uyumlu, Yüz Fırça, yüz Fırçalar Kafaları Temizleme Aracı Yedek olarak Cilt Bakımı için, Exfoliator, Tıkanmış ve Genişlemiş Gözenekler (6 Paketi) Ürünleri Özellikleri : 1.Yumuşak doku, yüksek tokluk, Etkili ve kapsamlı temizlik, nazik pul pul dökülme, gözenekleri temizleme, gözenekleri küçültme, yağlı cildi azaltma, ölü cildi eksfoliye etme ve akneyi ortadan kaldırma. 2.Kıllar son derece yumuşaktır ve kılların yüzeyi deliksiz olarak tasarlanmıştır, bu da bakterilere yapışması kolay değildir ve temizlenmesi kolaydır. 3.Aşınma direnci, sürünme direnci, iyi stabilite, deformasyon yok, uzun süreli kullanım. 4.Kılların uçları, cildi hasardan korumak için düz ve pürüzsüzdür.Paket içeriği : Koruyucu kapaklı 6 x Yüz Temizleme Fırçası Kafaları.Uyarı : 1.Cilt tahrişi veya kızarıklık oluşursa, derhal kullanmayı bırakmalısınız. 2.Do tahriş olmuş veya hasar görmüş ciltlerde kullanmayın. 3.Fırça kafalarını her 7 günde bir temizlemenizi öneririz.Fırça kafaları her 3-4 ayda bir değiştirilmelidir. 4.Yüz temizleme fırçasının ömrünü uzatmak için temizledikten sonra yüz temizleme fırçasını kuru tutun.Müşteri Hizmetleri : Ürünümüzle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, güler yüzlü ekibimizle iletişime geçebilirsiniz ve size 24 saat içinde cevap vereceğiz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin