• Yeni
Ekran Koruyucu Kılıf ile Uyumlu Amazfit GTS 2 Mini/Bip U Pro Smartwatch Aksesuarları TenCloud Kapakları Çizilmeye Dayanıklı Tam Koruyucu Kapak için GTS 2 Mini (Siyah)

Ekran Koruyucu Kılıf ile Uyumlu Amazfit GTS 2 Mini/Bip U Pro Smartwatch Aksesuarları TenCloud Kapakları Çizilmeye Dayanıklı Tam Koruyucu

Rating 
₺ 20.94

Stokta
Mağazada

【Case için GTS 2 Mini / Bip U Pro】 7 Renkler TPU kılıfları için GTS 2 Mini /Bip U Pro Smartwatch Erkekler ve Kadınlar için.SADECE Amazfit GTS 2 Mini / Bip U Pro akıllı saat ile uyumludur.GTR 2 Erkek akıllı saati için değil; Diğer GTS 2 saat modelleri için değil. 【Malzeme】Yüksek kaliteli, çizilmez TPU'dan yapılmış, saatin tam kenarlarını ve yüzünü kaplayan ince kılıf, saatiniz için çizilmelere, düşmelere ve çarpmalara karşı tam koruma sağlar. Aşağıda Hightlight resmini seyretmek kapak tasarımı çizik içinde nöbet tutmak ve yıpranmış, kırık olmak kolay değil.Yumuşaklığı ve esnekliği hızlı ve kolay kurulum sağlar. 【Şok Emici】 Yüksek kaliteli, çizilmez TPU'dan yapılmış, saatin tam ön ve kavisli kenarlarını kaplayan ince kılıf, saatiniz için çizilmelere, düşmelere ve çarpmalara karşı tam koruma sağlar. 【What you get】 Koruyucu TPU Ekran Koruyucu Kılıf ile Uyumlu Amazfit GTS 2 Mini /Bip U Pro smartwatch kılıfları sadece.Cihaz veya GTS 2 Mini /Bip U Pro saat bandı dahil değildir.Renk : Siyah.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin