• Yeni
InLoveArts 2 in 1 Taşınabilir Elektrikli ızgara, yükseltilmiş Yükseltilmiş 2200 W Elektrikli Sıcak BARBEKÜ Pot Kapalı Açık Partiler İçin, Akıllı Sıcaklık Kontrolü, Pot Bölünmüş olabilir, 2-10 Kişi için (Altın)

InLoveArts 2 in 1 Taşınabilir Elektrikli ızgara, yükseltilmiş Yükseltilmiş 2200 W Elektrikli Sıcak BARBEKÜ Pot Kapalı Açık Partiler İçin,

Rating 
₺ 299.97

Stokta
Mağazada

Multifunctional【Multifunctional Barbekü Sıcak Pot】 : dumansız barbekü sıcak pot benimser bir 2-in-1 tasarım, barbekü için çok uygundur, kavurma, yavaş pişirme, buharda, vb.Büyük kapasiteli, 2-10 kişi için uygun, çok pratik. stick【Yapışmaz ve ısıya Dayanıklı】 : Kızartma tavası, eli önlemek için ısıya dayanıklı saplı, ısıya dayanıklı, korozyona dayanıklı ve yapışmaz bir ızgaradır injuries.It yüksek güvenlikli, güvenli ve toksik olmayan gıda sınıfı bir malzemedir. Heating【2200 W Yüksek Güç, Hızlı ısıtma】 : 2200 W yüksek güçlü ısı borusu, sızdırmaz gömülü tasarım, ısı kaybını azaltabilir, daha hızlı ve daha eşit bir şekilde ısınabilir, termal verimliliği artırabilir ve gıda ısısını daha hızlı artırabilir. Temperature【Akıllı Sıcaklık Kontrolü】 : Barbeküdeki en zor pişirme becerisi yangın kontrolüdür.Ürün farklı bileşenlere göre farklı sıcaklıklar seçebilir.İşlem daha basittir. ◆ 【Pot Ayrılabilir】 : Pot bağımsız olarak tasarlanmıştır, kolayca demonte edilebilir ve temizlenebilir / yerleştirilebilir, bu da daha insancıldır.Yapışmaz, çıkarılabilir tava tasarımı temizliği daha kolay ve hızlı hale getirir.Renk : Altın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin