• Yeni
Lpraer Misting Meme Kiti 0.4 mm 1/4-İnç Orifis ile Meme Sprey Soğutma Cihazı Konnektörler için Açık Su Mister Soğutma Sistemi (10 Paketi)

Lpraer Misting Meme Kiti 0.4 mm 1/4-İnç Orifis ile Meme Sprey Soğutma Cihazı Konnektörler için Açık Su Mister Soğutma Sistemi (10 Paketi)

Rating 
₺ 53.97

Stokta
Mağazada

【Premıum Qualıty】 Bakır Nikel Kaplama yapılmış, asla Pas.Metal dişli konektör, sızdırmaz bir yüzey sağlamak için daha sağlam ve dayanıklı hale getirmek için kullanılır. 【Kurulumu kolay】Mavi parçaya basın ve su borusunu takın ve su borusunu sıkıştırmaya bırakın (diğer tarafta aynı). Su geçtikten sonra kullanılabilir. 【Plug-in ve Temizlenebilir Sis Nozullarını Uzatın】 Paslanmaz çelik plug-in sis nozulunun takılması ve çekilmesi kolaydır ve püskürtme sırasında sis nozulunu daha sıkı hale getirir.Sis nozulu, kirler tarafından bloke edildiğinde kirleri temizlemek için tamamen sökülebilir. 【Anti-kilitleme tokası Konektör Tasarımı】 Konektör, hortumu takmak için mavi o-halkasına basarak ve bağlantıyı sağlamlaştırmak için hortumu dışarı doğru çekerek geçmeli bir tasarıma sahiptir ve aşırı su basıncı nedeniyle sızıntı yapmaz. 【Widely Applications】Pirinç Misting Meme yaygın bahçe, peyzaj, sera irragation, nemlendirme, RV Mister, salgın önleme, püskürtme dezenfektan, deodorant hava temizleme, yüzme havuzu misting sis soğutma, mist sivrisinek sistemi, homenote misting sistemi yedek parça.Özellikleri : 0.4 mm diyafram, tam atomizasyon, enerji tasarrufu ve su tasarrufu.1/4" su borularını bağlamak için de uygun olan dış mekan tipi/fan tipi püskürtme sistemi aksesuarları (bakır kafa dahil).Kurulumu ve sökülmesi kolaydır.Kullanım talimatı : Mavi parçaya bastıktan sonra, su borusunu takın ve su borusunu sıkıştırmaya bırakın (aynısı hızlı yerleştirme nozulunun takılması ve çıkarılması için de geçerlidir).Su geçtikten sonra kullanılabilir.Kurulum Adımları : 1. Konektörü musluğa monte edin. 2. Musluğu açın ve tüpü yıkayın. 3. Kablo bağlarını trambolinin uygun konumuna sabitleyin. 4. Püskürtme sistemi çalışana kadar musluğu açın. 5. Uzun süre kullanılmazsa, lütfen kablo bağlarını kuru ve temiz tutun.Şartname : T-tüp : 39*26mm, Diyafram 6mm, Meme Yüksekliği 27mm, Çapı 9mm Paket Içerir : 10 x T-tipi tees 10 x Hızlı fiş meme 1 x Fiş.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin