• Yeni
6 Packs Marley Büküm Örgü Saç, Siyah Doğal Büküm Marley Saç Afro Kinky Uzantıları Kıvırcık Saç Uzantıları Sentetik Elyaf Örgü Örgüler Saç (18 inç, 1B)

6 Packs Marley Büküm Örgü Saç, Siyah Doğal Büküm Marley Saç Afro Kinky Uzantıları Kıvırcık Saç Uzantıları Sentetik Elyaf Örgü Örgüler

Rating 
₺ 196.50

Stokta
Mağazada

Style Marley Saç Stili : Marley büküm örgü saç 100% Kanekalon Yüksek Kaliteli Fiber yapılmış, Sentetik Büküm Tığ Marley Saç.18 İnç Afro Kinky Marley Saç Örgüleri. ♦ Marley Saç Avantajları : %100 düşük sıcaklık elyafı,bükümler için yüksek kaliteli Marley büküm örgü saçları.Yumuşak kabarık afro kinky saç uzantıları saçınızı uzatır, karışmadan hacim katar. ♦ Marley Saç Ağırlığı : 100 g/adet, 6 Packs/Lot.Uzunluk : 18 İnç.Renk : 1 B#.Marley büküm örgü saçları genellikle 6 Paket Bir Kafayı Doldurabilir.Daha Kalın Saçlar İstiyorsanız Daha Fazlasını Satın Alabilirsiniz. Advantage Avantajı : Marley büküm örgü saç hafif Ve Tam, Kompakt Ve Yumuşak, Hiçbir Koku, kaba Değil, Kullanımı Ve Kurulumu Kolay, Doğal Saç Dokusu Ve Uzun Ömürlü.Her Müşteriye Daha İyi Ürün Ve Hizmetler Sunmayı Taahhüt Ediyoruz. Features Marley Saç Özellikleri : Yumuşak Kabarık Afro Kinky Saç Uzantıları Saçınızı Uzatın Karışıklığı Olmadan Hacim Ekleyin.Marley twist örgü saçlarımız Kadınlar Ve Kızlar İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır.Bunları Günlük Kullanım Veya Partiler İçin Kullanabilirsiniz.Renk : Siyah.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin