• Yeni
NUFR Fitover Mavi Işık Engelleme Bilgisayar Gözlükleri Kadınlar ve Erkekler için-Reçete veya Okuma Gözlüklerine Uygun Bilgisayar Oyun Gözlükleri (Sarı Lensli Tek Siyah)

NUFR Fitover Mavi Işık Engelleme Bilgisayar Gözlükleri Kadınlar ve Erkekler için-Reçete veya Okuma Gözlüklerine Uygun Bilgisayar Oyun

Rating 
₺ 68.97

Stokta
Mağazada

ÜRÜNLER BOYUT -ÇERÇEVE MALZEMESİ : Polikarbonat ;Objektif genişliği : 64 MM, Çerçeve genişliği : 150 MM, Objektif yüksekliği : 41 MM, Çerçeve yüksekliği : 48 MM, Köprü : 18 MM, Tapınak uzunluğu : 145 MM, Kafa boyutu : Orta.LED ekranlar,telefon,bilgisayar,video oyunları,akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler önünde göz yorgunluğunu azaltmak için çok fazla zaman insanlar için Tasarlanmış NUFR BİLGİSAYAR GÖZLÜKLERİ, bulanık görme ve gözü zararlı mavi ışıktan ağrı,FİTOVER-Kare veya reçete okuma gözlük için (veya olmadan) takım elbise ,takım elbise yüzleri çok nazik ve MAX rahat ver.NUFR AMBER TURUNCU LENS-En zararlı mavi ışık aralığı 380-420nm'dir, bu aralıkta NUFR lens %99'dan fazla mavi ışığı engeller, göz yorgunluğunu, bulanık görüşü ve zararlı mavi ışıktan kaynaklanan göz ağrısını azaltır, daha iyi uyumanıza yardımcı olur.NUFR sarı LENS-380-500nm arasındaki ortalama değer bloğu %86 mavi ışık, lensimizin hala engellediği en zararlı aralık 99%.It ayrıca anti UV400 ve gözlerinizi güneş ışığından koruyun.Eyestrainand anti parlamayı azaltmak. 30 GÜN GARANTİLİ-Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.Ürünümüze inanıyoruz.Bu ürün için herhangi bir sorun, lütfen bize ulaşın, biz her zaman burada sorunları çözmek için.Denemek için bir riskin yok!.Tek.Bir NUFR MARKA KUTU.MAVİ IŞIKLI GÖZLÜKLER.MİKROFİBER KESE.MİKROFİBER BEZ.MAVİ ışık TEST kartı.MAVİ IŞIN LAMBASI. 2 Paket.Bir NUFR MARKA KUTU.MAVİ ışık GÖZLÜK X 2. MİKROFİBER KESE X 2. MİKROFİBER KESE X 2. MAVİ ışık TEST kartı X 2. MAVİ IŞIN LAMBASI X 2.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin