• Yeni
10 Set Büyük Yemek Tabakları 11 İnç, Kullanımlık Buğday Samanı Tatlı Yemekleri, Yuvarlak Makarna Salata servis tabağı, Kırılmaz Çocuklar Fiber Sofra için Parti Biftek Pizza (Pembe)

10 Set Büyük Yemek Tabakları 11 İnç, Kullanımlık Buğday Samanı Tatlı Yemekleri, Yuvarlak Makarna Salata servis tabağı, Kırılmaz Çocuklar

Rating 
₺ 91.80

Stokta
Mağazada

【Büyük Değer Seti】 10 x Yemek tabakları( Pembe).Boyutu : 28 cm / 11 inç.Büyük kapasite, şık servis yemeklerinde yiyeceklerin iyi kalmasını sağlar. 【Benzersiz Tasarım】 Geniş düz taban, yiyeceklerinizi hızlı bir şekilde soğutmak ve daha istikrarlı bir şekilde yerleştirmek için yaymanızı sağlar.Kolay tutuş için jantı genişletin.Hafifçe yükseltilmiş kenar, çocukların dökülmeden köri ve makarnanın tadını çıkarmasını sağlar. 【Premıum Kalite】 Kırılmaz buğday samanı elyafından yapılmış hafif biftek tabakları dayanıklılık, pürüzsüz yüzey ve düşme / darbelere karşı dayanıklıdır.Yeni yürümeye başlayan çocuklar veya yaşlılar için mükemmel uyum. 【Yerden Tasarruf ve Kolay Temizlik】 Sığ kaseler birbiri üzerine kolayca istiflenebilir, dolabınızda fazla yer kaplamaz.Salata tabakları elle sabunlu suyla yıkanabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. 【Çok fonksiyonlu Servis Tabağı】 Kahvaltı, ana yemek makarna, meyve, Noel yemeği için uygundur.Güzel bir masa ayarı ve eve taşınma, Anneler Günü veya tatiller için harika bir hediye sergileyin.Renk : Pembe.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin