• Yeni
Paravorce, Borboleta Tel Oval Meyve Sepeti, Çok Yönlü Ekmek Sepetleri, 12.59 (L) x 7.28 (W) x 4.13(H), Ev, Dış Mekan, Ofis, Düğün ve Doğum Günü Hediyeleri için Dekoratif Modern Tasarım (Mat Siyah)

Paravorce, Borboleta Tel Oval Meyve Sepeti, Çok Yönlü Ekmek Sepetleri, 12.59 (L) x 7.28 (W) x 4.13(H), Ev, Dış Mekan, Ofis, Düğün ve

Rating 
₺ 119.97

Stokta
Mağazada

meyveleriniz için harika!Bu tel sepette saklandıklarında kolayca bozulmazlar çünkü nem birikmez.En sevdiğiniz meyveler nefes alabilecek, eşit şekilde olgunlaşabilecek ve olmayacak sweat.As bonus olarak, hangisinin meyve kasesinin dibinde saklandığını kolayca görebilirsiniz.Geniş boyutları ile bunları bir hafta boyunca kolayca saklayabilirsiniz. Design KALİTE tasarım VE üretim : Avustralya tasarımlı, toz boyalı veya krom kaplı, boyalı değil!Bu meyve kabının soyulmayan yüzeyi ile altı ay içinde meyvenizde boya yongaları bulamazsınız.Pürüzsüz yüzey kenarları, meyvelerinize zarar vermeyeceği anlamına gelir.Ayrıca çocuk dostu. Home EV VE OFİS İÇİN MÜKEMMEL : Şık ve pratik bir formla, bu meyve kasesi sadece ev için değil, kurumsal ortam için de mükemmeldir, too.It evde, iş mutfağınızda veya evde görünüyor. reception.It kafeler ve meyve suyu barları için de harika.Taze meyvenin aroması müşterilerinizi cezbedecektir. GIFT ŞIK BİR HEDİYE : Paravorce logomuzla güzel bir kara kutuda paketlenmiş olan Borboleta Meyve Sepeti, ev eşyaları için mükemmel bir mutfak hediyesi ve weddings.It herhangi bir eve veya ofise bir sınıf dokunuşu ekler.Renk : Mat Siyah.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin