• Yeni
Flysky Fly Sky Rc NB4 Asil Alıcı FGR4S V2 Çift Yönlü Alıcı 4 Kanal PPM IBUS Çıkışı Dahili Anten, Flysky Asil NB4 Radyo Verici Uzaktan Kumanda için

Flysky Fly Sky Rc NB4 Asil Alıcı FGR4S V2 Çift Yönlü Alıcı 4 Kanal PPM IBUS Çıkışı Dahili Anten, Flysky Asil NB4 Radyo Verici Uzaktan

Rating 
₺ 107.70

Stokta
Mağazada

Flysky FGR4 S V2 AFHDS3 Mini Alıcı Dahili Anten (Su Geçirmez) için Rc Araba, Rc Tekne, Rc Kamyon, Rc Tarayıcılarının.Fly Sky Rc AFHDS 3 protokolü (üçüncü nesil Otomatik Frekans Atlamalı Dijital Sistem).İki yönlü iletim için dahili tek anten.Çıkış standart PPM PWM ve ı-BUS sinyalleri.Flysky NB4 Asil Radyo Denetleyicisi için, Uzaktan Kumanda.Şartname : Fit : Rc araba, Rc tekne Veri çıkışı : PPM / i-BUS / PWM Frekans aralığı : 2.402-2.480 GHz Verici gücü : .

Karakterislikler teklif

Uydurmak:
Rc araba, Rc tekne Veri çıkışı
Frekans Aralığı:
2.402-2.480 GHz
İletim Gücü:
20dBm (AB)
RF standardı:
AFHDS 3
Anten tipi:
gömme
Giriş Gücü:
3.5 V ~ 8.4 V
Görüntülemek:
ÖNCÜLÜK
Çevrimiçi güncelleme:
Evet
Boyut:
25. 5x22x17. 3mm
Ağırlık:
5.1 g
Güvenlik Sertifikası:
CE, FCC KİMLİĞİ
Bağlayıcı:
* Denetleyicinize bağlanamıyorsanız lütfen ürün yazılımını güncelleyin * :
İyi sinyal gücü sağlamak için alıcıyı takarken alıcı anteninin metal parçalardan mümkün olduğunca uzakta olduğundan emin olun :
1. Bağlama kablosunu alıcıların bağlama bağlantı noktasına takın; :
2. Güç kablosunu başka bir bağlantı noktasına takın ve alıcının LED'i hızlı bir şekilde yanıp sönmeye başlar ve bağlama moduna girdiğini gösterir :
3. Vericiyi bağlama moduna getirin; (Daha fazla bilgi için vericinin kullanım kılavuzuna bakın :
4. Alıcının LED'i yavaşça yanıp sönmeye başladığında bağlama başarılı olur. Güç ve bağlantı kablolarını alıcıdan çıkarın verici çift yönlü ise alıcı durum göstergesi yavaş yavaş yanıp sönmeyecektir :
5. Güç kablosunu alıcıya yeniden takın :
6. Vericinin ve alıcının beklendiği gibi çalıştığından emin olmak için kontrol edin, herhangi bir sorun veya beklenmeyen bir işlem olursa tekrar bağlamak için yukarıdaki adımları izleyin :
Paket şunlardır:
1 x FGR4s Alıcı :

Alıcılar da seçin