• Yeni
PONDFORSE Dalgıç 3300GPH Su Pompası 33ft Güç Kablosu Çeşmeler Şelaleler Göletler için 20FT Yüksek Kaldırma (3300GPH-230W)

PONDFORSE Dalgıç 3300GPH Su Pompası 33ft Güç Kablosu Çeşmeler Şelaleler Göletler için 20FT Yüksek Kaldırma (3300GPH-230W)

Rating 
₺ 230.97

Stokta
Mağazada

◆ PONDFORSE Gölet Pompası ◆ Maksimum kafa yüksekliği 14ft, pompanın gücü 105 W ve güç kablosunun uzunluğu 33ft'dir.yüksek çıkışlı düşük tüketim-1600 GPH. ♦ 24 Saat Tam Zamanlı Çalışma ♦ Tüm elektrikli parçalar, seramik rulmanlarla birlikte bir plastik reçine bloğuna gömülür ve 7/24 kesintisiz ve sorunsuz kullanım sağlar. ♦ Kompakt ve Dayanıklı ♦ Farklı ebattaki borular için uygun çok hortumlu bağlantı parçaları ile donatılmıştır.Ve dönüş çıkış uydurma çıkış yönüne ayarlanmasını sağlar.Pompa, asenkron motor teknolojisini uyarlayarak daha yüksek performans ve enerji verimliliği sağlar. ◆ Koruyucu Tasarım ◆ Geniş emme kapağı, katı maddelerin ve döküntülerin kolayca işlenmesini, geçirilmesini ve filtrelenmesini sağlar, pompanın hasar görmesini önler ve clogged.It aşırı yük koruması sağlayan bir termal aşırı yük açma ile donatılmıştır.Bu iki pompa ömrünü uzatmak için katkı. ♦ Uygulama Aralığı ♦ Pompa değişken kullanımlar için kullanılabilir.Gölet pompasının, suyu dolaştırmak ve oksijenlendirmek için bahçe havuzlarında, çeşmelerde, şelalelerde tamamen suya batırılarak kullanılması gerekir.Asenkron motor teknolojisi, enerji verimliliği ve yüksek çıktı sağlar.Büyük giriş kapağı, katıların ve döküntülerin kolayca geçirilmesini sağlar.Termal aşırı yük gezisi güvenlik koruması sağlar ve aşırı ısınmayı önler.Yağsız tasarım gölet kirlenmesini önler. değişken uygulama için 33ft güç kablosu.PONDFORSE gölet pompası, asenkron motor teknolojisini uyarlayarak düşük tüketimle güçlü çıktı üretir.İyi performans gösteren, enerji tasarruflu ve güvenli özelliklere sahiptir.Pompa, bahçe havuzlarında, çeşmelerde, şelalelerde güçlü su sirkülasyonu ve güzel su görüntüleme özellikleri üretir.Özellikler : .

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin