• Yeni
Yetişkinler için Alın Termometresi, Yetişkinler için Dokunmasız Termometre, Alın Termometresi, Anında Okuma, Tıbbi Sınıf, Bebek Maması için iyi, Banyo, Süt (Mor)

Yetişkinler için Alın Termometresi, Yetişkinler için Dokunmasız Termometre, Alın Termometresi, Anında Okuma, Tıbbi Sınıf, Bebek Maması

Rating 
₺ 132.60

Stokta
Mağazada

Temassız Termometre : Kızılötesi teknolojisine göre, kulağınıza veya alnınıza dokunmadan vücut ısısını ölçebilir, birden fazla kişi arasındaki çapraz enfeksiyonu önleyebilirsiniz.Ölçüm Mesafesi : 2-3. 15 inç.Doğru Okuma : Gelişmiş kızılötesi teknolojisi ve yüksek hassasiyetli sensör ile donatılmış bu temassız ön termometre, sıcaklığı okumak için sadece 1 saniye süren anında okuma.Sıcaklık ölçümünün doğruluğu 0.2 ℃ ' dir.Akıllı : Dokunmatik alın termometresi, sıcaklığa göre 3 farklı renkte geniş bir LCD arka ışığa sahiptir ve anormal sıcaklığa uyarı eşlik eder sound.It ayrıca güç tasarrufu için otomatik kapanma özelliğine sahiptir.Çok işlevli : Kızılötesi alın termometresi °F / ℃ ' yi kolayca değiştirebilir, her yaş, bebek, çocuk, yetişkin ve elders.In alnın ölçülmesine ek olarak, oda, nesne ve sıvı sıcaklığını da ölçebilir.Aileler, kreş, oteller, okul için mükemmel seçim.Lütfen dikkat : Bu Temassız Alın termometresi yepyeni ürünlerdir.Lojistik sorunları nedeniyle, piller şu anda taşınamaz, bu nedenle tüm ürünlere pil dahil değildir.Temassız ölçüm. 1s ölçümü. ℃/℉ geçiş. 50 Kayıt Depolama. 3 renkli LCD arkadan aydınlatmalı ekran.Ateş Alarm Fonksiyonu.Çok fonksiyonlu, alın, oda, süt, su ve nesne sıcaklığını ölçebilir.Sessiz ve sessiz modu.Kapanması için 18 saniye bekleyin.HD LCD Ekran.Temassız ölçüm1s ölçüm℃ / ℉ anahtarlama50 Kayıt Depolama3 renkli LCD arka ışık ekranıfever Alarm Fonksiyo Nuçok fonksiyonlu, alın, oda, süt, su ve nesne sıcaklığını ölçebilirsinizhd LCD Ekranı kapatmak için 18 saniye boyunca modu kapatın ve kapatın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin