• Yeni
Bahçe Ağı,Sivrisinek Böcek Böcek Kuş Ağı ,Haşere Bariyeri Bahçe Bitkisi Meyvelerini Kuş Böceklerine Karşı Korur (10Ft x 20Ft)

Bahçe Ağı,Sivrisinek Böcek Böcek Kuş Ağı ,Haşere Bariyeri Bahçe Bitkisi Meyvelerini Kuş Böceklerine Karşı Korur (10Ft x 20Ft)

Rating 
₺ 74.97

Stokta
Mağazada

1.Bitki Koruyucu : Bahçe örgü ekranımızın sıkı örgüsü, böcekler, böcekler, sivrisinekler ve kuşlar dahil olmak üzere zararlılardan güçlü bir şekilde büyüyen bitkilerinizi koruyabilir. 2.Dayanıklı Malzeme : Bahçe için böcek kuş ağımız, su geçirmez ve güneş geçirmez, deforme olması veya kırılması kolay, yüksek kaliteli örgü kumaş ve PE malzemeden yapılmıştır ve bitki ağları uzun süre kullanılabilir. 3.Gözlemlemesi Kolay : Bahçe böcek ağı, bitkilerin büyümesini gerçek zamanlı olarak gözlemleyebilir, kurulumu ve sökülmesi kolaydır ve ince ağ havanın dolaşımını sağlar well.It bitkilerin sağlıklı büyümesini sağlamak için bitkilerin yeterli güneş ışığını ve nemi, daha iyi havalandırmayı emmesini sağlayabilir. 4.Will Cut : kullanım için uygun herhangi bir boyut ve şekil içine bitki örtüsünü kesip, yıpranacaktır değil mi, yüksek kalite DİY bir malzeme, bir yere kapağı olabilir. 5.Geniş Uygulama Yelpazesi : Bahçe bitkileri, su bahçeleri, kreş bahçeleri, bitki bahçeleri, sebze bahçeleri, üzüm bağları ve diğer bitki koruma, süper geniş çalışma alanı için kullanılabilir ve bitkilerinizi örtmek için çeşitli boyutlarda DIY yapabilir.Boyutu : 10 Ft x 20 Ft.

Karakterislikler teklif

- Renkli:
beyaz
- Ömür:
3-5years
- Boyut (G×L):
10Ft × 50Ft
Özellik:
- Malzeme yumuşak hissediyor. :
- Güvenli ve etkili bariyer, birçok zararlı türünü dışlar. :
- Güneş ışığı geçebilir, sulama sırasında çıkarmaya gerek yoktur. :
- Sebzeler, meyveler, ağaçlar veya diğer bitkiler için harika, ekimden hasata kadar tüm yıl boyunca kaplanabilir. :
- Kurulumu kolay, doğrudan örtün, bir çember veya bir büyüme tüneli oluşturun, ardından ağı çerçeveye yerleştirin. :
Paket içeriği:
1 × Bahçe Bitki Ağları :

Alıcılar da seçin