• Yeni
Noiclub Alüminyum Süpürge Paspas Tutucu, Süpürge ve Paspas Tutucu Duvara Monte Raflar, bahçe Mutfak alet düzenleyici Duvar Askısı Ev Eşyaları için (4 Yuva 4 Kanca, Gümüş)

Noiclub Alüminyum Süpürge Paspas Tutucu, Süpürge ve Paspas Tutucu Duvara Monte Raflar, bahçe Mutfak alet düzenleyici Duvar Askısı Ev

Rating 
₺ 29.97

Stokta
Mağazada

[ULTRALİGHT ve dayanıklı] : Noiclub duvara monte süpürge ve paspas tutucu, süper hafif ve son derece dayanıklı ve asla paslanmayan anodik derin oksidasyon + enjeksiyon kalıplama entegre Uzay Alüminyumdan yapılmıştır. [APARTMAN TEMELLERİ ve DEPOLAMA] : Noiclub yardımcı raflarımız, darmadağın yardımcı odanızı, garajınızı, çamaşırhanenizi, mutfağınızı anında temiz ve düzenli hale getirebilir, daire temizliği gerekir. [4 YAYLI YUVA] : Her yuvanın maksimum kapasitesi 5 lbs'dir, süpürgeleri, paspasları, bahçe çamaşır odası malzemelerini veya aletlerini asabilir. [4 YÜKSELTİLMİŞ METAL KANCA] : Her kancanın maksimum kapasitesi 10 lbs'dir,Kurutucu levha, fırçalar, paçavralar ve diğer çamaşır odası dekoru ve aksesuarları için mükemmeldir. [KOLAY KURULUM] : 2 delik açın, lastik parçacıklarını vurun, vidaları takın, bitti.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin