• Yeni
SUNNİMAX 10x10 Açılır Kanopi Çadırı, Taşınabilir Katlanır Anında Bagaj Kapağı Gazebo, Su Geçirmez Çatı ve Rulo Torbalı Partiler için Çadırlar, Hızlı Kolay Kurulum Dış Mekan Kanopileri Bonus 4 Ağırlık Çantası - – Beyaz)

SUNNİMAX 10x10 Açılır Kanopi Çadırı, Taşınabilir Katlanır Anında Bagaj Kapağı Gazebo, Su Geçirmez Çatı ve Rulo Torbalı Partiler için

Rating 
₺ 73.20

Stokta
Mağazada

????DAYANIKLI ÇERÇEVE VE YÜKSELTİLMİŞ KUMAŞ : Havalandırmalı açılır kanopi, PU kaplamalı 150 D oxford kumaştan yapılmıştır.Yükseltilmiş kumaş özel bir gümüş kaplama PU astar, %100 su geçirmez, UPF 50+, zararlı güneş ışığı ışınlarının %99'unu engelleyebilir.Gölgelik ayakları 28x28mm'den yapılmıştır ve rop braketi 28x13mm'den yapılmıştır. ◆ AYARLANABİLİR 3 yükseklik : Başparmak basma düğmesi, dik bacağın ortasında bulunur, sadece bir dakika içinde anında gölge için yüksekliği ayarlamanıza yardımcı olur!Üç farklı yükseklik ayarı (6'-6.4'-6.73'), farklı durumlara göre yüksekliği seçmenize izin verir. ????Hızlı KURULUM : Açılır ve kullanışlı düğme tasarımı, sadece birkaç dakika içinde güzel ve sağlam bir ez up kanopi elde edebilirsiniz. 4 kum torbası, düz bacak tasarımı kanopiyi daha dayanıklı ve daha güçlü hale getirir. ????TAŞINABİLİR SİLİNDİR ÇANTA : E-Z gölgelik ağır hizmet tipi bir silindir çanta içerir, uygun haddeleme için üstte bir tutamak vardır.Açılır kanopiyi rahatça taşımak için kaplamalı PVC kumaş.Açık yaşam için mükemmel. ????MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Lütfen kanopiyi sabitlemek için kazıklar kullanın ve kanopiyi stabilize etmek için kum torbaları kullanın.Bu kanopiyi kuvvetli rüzgarda kullanmamanızı öneririz.Bizim ürün ile herhangi bir sorun varsa,bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin