• Yeni
Bebek Burun Aspiratörü, BPA Ücretsiz Silikon Bebek Burun Enayi ile Burun Temizleme Cımbız Yıkanabilir ve Kullanımlık Yenidoğan Bebek Toddlers için Rahatlatır Tıkalı Burun (Pembe)

Bebek Burun Aspiratörü, BPA Ücretsiz Silikon Bebek Burun Enayi ile Burun Temizleme Cımbız Yıkanabilir ve Kullanımlık Yenidoğan Bebek

Rating 
₺ 17.97

Stokta
Mağazada

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 【SAĞLIK VE RAHATLIK】 Bebek için bu burun emici, bebeğin hassas burun mukozasına, ağız temasına ve çapraz enfeksiyonlu burunlara zarar vermemek için yüksek kaliteli silikon, BPA ve Ftalat içermez. 【KULLANIMI KOLAY】 inatçı sümükleri yumuşatmak için tuzlu Sümük Spreyi kullanarak kurutulmuş sümükleri cımbızla çıkarın,Sümük spreyi uyguladıktan sonra lütfen 30 saniye ila bir dakika bekleyin, Pompayı yavaşça serbest bırakın, musluğu ultra hızlı çıkarma için mukus üzerine yerleştirin. 【EASY CLEAN】This bebek sümük mukus enayi sıcak sabunlu ile doğrudan yıkanabilir water.It ürünü sökmeniz ve saklama kutusuna koymanız, ardından sıcak sabunlu su eklemeniz, temizlenecek parçaları cımbızla sıkıştırmanız ve sıcak elleri önlemek için suda ileri geri sallamanız önerilir. 【ANTİ-REFLÜ tasarımı】 Bu Bebek Sümük Emici, bebeğinizin burun salgılarını endişesiz, ağzınıza emmekten korkmadan temizlemenizi sağlayan reflüyü önlemek için tasarlanmıştır. 【PARA İADE GARANTİSİ】 Burun aspiratöründen memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için 30 gün içinde iade etmeniz yeterlidir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin