• Yeni
Wonline Büyük Metal Tavuk Kümesi Walk-in Kanatlı Kafes Hen Run Evi Tavşanlar Habitat Kafes Spire Şekilli Coop için Açık Köy Çiftlik 19. 7x9. 8x6. 56 ft

Wonline Büyük Metal Tavuk Kümesi Walk-in Kanatlı Kafes Hen Run Evi Tavşanlar Habitat Kafes Spire Şekilli Coop için Açık Köy Çiftlik 19.

Rating 
₺ 74.85

Stokta
Mağazada

Dayanıklı Çelik Konstrüksiyon-Yüksek kaliteli çelik çerçeve ile üretilen kümes, tavuğunuzun içinde boş alana sahip olması için yeterince sağlamdır.Emniyet Kilitlenebilir Çelik Kapı Tasarımı-Ekstra güvenlik için mandallı ve çelik tel bağlara sahip kilitlenebilir çelik kapı ve tavuğunuzu beslemeniz ve içini temizlemeniz kolaydır.Herhangi bir kümes hayvanı için harika bir ev haline getiren bir dizi temel kaide ile tasarlanmıştır.Geniş Oyun Parkı Alanı-Ürün Boyutu : 19.7 x 9.8 x 6.56 ft.Egzersiz alanı olarak bu tavşan kafesi kafesi, tavuk, tavuk, tavşan, köpek, ördek gibi küçük hayvanlar için mükemmeldir.Evcil hayvanlar kuş kafesinde oynamaktan özgürce keyif alırlar ve sahiplerin meşgul olmaları durumunda her zaman onlara bakmaları gerekmez.Su geçirmez Kapak-Bu su geçirmez kapak kafesimize mükemmel uyum sağlar.Güneşten, yağmurdan, kardan tam koruma sağlayan kapak, sevimli evcil hayvanlarınız için gereklidir.Pet sandığın çatı eğimi, çatıda birikmek yerine su, enkaz ve hafif karın akmasına izin verir.Kurulumu kolay-Öğe 2 paket için sevk edilecektir.Bu evcil hayvan oyun parkı tavuk kümesi, evcil hayvan severler için bir zorunluluktur.Basit montaj talimatları ile inşa edilen tavuk kümesimizin kalitesi birkaç dakika içinde kurulacaktır.Açıklama : Tavuk kafesimizle, şahinler için endişelenmeyin ve tavuklarınıza biraz dışarıda zaman verin.Hangisini seçerseniz seçin, evcil hayvanınız için harika bir oyun alanı bulacaksınız.Bu kafes, evcil hayvanlarınıza koruma sağlamanın yanı sıra aktiviteler için geniş bir alan sağlamanın mükemmel bir yoludur.Tavuktan ördeklere ve tavşanlardan kedilere kadar çeşitli hayvanları barındırın.Şartname : Ürün Boyutu : 19.7x9.8x6. 56 ft Frame Renk : Silver PE Kapak Boyut ve Ağırlık : 137. 8x78. 4 in, 0.31 lb Package : 1 x Tavuk Kümesi1 x Tel Kafes1 x Kapak8 x Zemin Pegs1 x Talimatları ve Sert Eşya Paketi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin