• Yeni
Kömür Torbaları Koku Emici-Dolap Ve Araba Hava Spreyi-Aktif Bambu Hava Temizleme Torbaları - Ev için Kömür Koku Giderici Torbalar-Ayakkabı Ve Evcil Hayvan Kokusu Hava Temizleme çantası-NeoLavish tarafından (4 PAKET)

Kömür Torbaları Koku Emici-Dolap Ve Araba Hava Spreyi-Aktif Bambu Hava Temizleme Torbaları - Ev için Kömür Koku Giderici Torbalar-Ayakkabı

Rating 
₺ 65.97

Stokta
Mağazada

Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız. ♦ KOKULARI, nemi, dumanı, tozu, yağı ve havayı doğal olarak emer pollutants.It 4 kat daha güçlüdür ve normal bambu kömüründen 10 kat daha geniş bir alanı kaplar .Çantalar birinci sınıf nefes alabilen keten kumaştan yapılmıştır ve toz kömür yerine yüksek dereceli bambu kömür parçaları içerir. ♦ %100 ORGANİK, KOKUSUZ ve ÇEVRE DOSTU kömür torbaları.Sentetik nem gidericileri, temizleyicileri ve koku gidericileri değiştirmek için aktif kömür torbalarını kullanabilirsiniz.Yeşile dönün ve tamamen doğal temiz hava temizleme torbalarına geçerek kimyasal bazlı koku gidericiler kullanmaktan kaçının. ANYWHERE HER YERDE KULLANILABİLİR.Kömür koku emici çocuklar ve evcil hayvanlar etrafında kullanmak güvenlidir.Hava temizleyici çanta, Dolaplar, Mutfak, Ayakkabı, Banyo, Arabalar, Evcil Hayvan Alanları, Oturma Odaları, Çamaşırhane, Bodrum, Çekmece, Spor Çantası, Buzdolabı ve daha pek çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. use KULLANIMI KOLAY VE 2 YILA KADAR SÜRER.Bambu kömür hava temizleme torbasını, aktif hale gelmesi için 2 saat boyunca doğrudan güneş ışığı altında yerleştirin.Aktif bambu kömürünü gençleştirmek için aynı işlemi ayda en az bir kez tekrarlayın. ☑️ DÖNÜŞÜMLÜ.Bambu kömür torbaları yaşam döngüsüne ulaştığında, bitkilerinizi büyütmek için kullanarak doğaya geri verin.Çalışma, toprağa küçük kömür parçalarının serpilmesinin su emilimini arttırdığını ve toksinleri temizlediğini göstermektedir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin