• Yeni
Organik İşlenmemiş Pişmiş Susam Tohumları, Siyah Beyaz Susam Tohumları Seti, Glutensiz, Çiğ, Keto Dostu.14.1 OZ (taze, 400 Gram)

Organik İşlenmemiş Pişmiş Susam Tohumları, Siyah Beyaz Susam Tohumları Seti, Glutensiz, Çiğ, Keto Dostu.14.1 OZ (taze, 400 Gram)

Rating 
₺ 264.60

Stokta
Mağazada

SUSAM TOHUMLARI COMBO PAKETİ : Susam Tohumları combo paketi beklediğiniz öğedir!Siyah susam tohumları ve çiğ / kabuklu susam tohumları pişirme ve pişirme işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.PAKET İÇERİĞİ : Mix Susam Tohumları bir 7 Ons torba Siyah Susam Tohumu ve bir 7 Ons torba Çiğ/Kabuklu Susam Tohumu içerir.DOĞAL HAM BEYAZ SUSAM tohumları : Etkili bir besin takviyesi olarak ham beyaz işlenmemiş susam tohumları, fındık ve tereyağlı gevrek bir dokuya sahiptir flavor.It baharat, yemek pişirme, salata sosu, ekmek, çörek, kek, tatlılarda yaygın olarak kullanılır ve öğütülmüş humus veya tahin olarak kullanılabilir.DOĞAL SİYAH SUSAM TOHUMLARI : Siyah Susam Tohumları genellikle bir doku oluşturmak için kullanılır.Suşi ruloları, kızartmalar için kullanılırlar ve garnitür olarak serpilirler.Ayrıca öğütülür ve tahinde kullanılırlar.BİTKİ bazlı PROTEİN İÇERİĞİ YÜKSEK : Her besin bakımından zengin tohumu, günlük protein gereksinimlerinize ulaşmanıza yardımcı olan düşük kalorili bir süper gıda olarak kullanabilirsiniz.Kızartılmış, kavrulmuş veya çiğ yenebilirler ve hala mükemmel bir protein ve esansiyel amino asit kaynağıdır.Sos olarak kolayca kullanılabilir, un haline getirilebilir veya tuzlu akşam yemeklerine serpilebilir veya tatlı tatlılara dönüştürülebilirler.Susam ve keten olarak da bilinen susam, yıllık 60-150 cm dik bir bitki olan keten tohumudur. high.It tropikal bölgelerde ve dünyanın bazı ılıman bölgelerinde bulunur.Susam, Çin'deki ana yağ bitkilerinden biridir ve yüksek uygulama değerine sahiptir.Tohumları %55'e kadar yağ içerir.Antik çağlardan beri Çin, susam ve susam yağı ile yapılan birçok çeşit yiyecek ve lezzete sahipti ve tüm dünyada ünlüydü.İçindekiler : .Siyah susam / yapışkan pirinç/yumuşak beyaz şeker / kaynar su. 1. Önce yapışkan pirinci yıkayın, tencereye dökün ve hafif sarıya kadar kızartın. 2. Sonra susam ve yapışkan pirince şeker ekleyin ve birlikte çırpın. 3. Son olarak, dövülmüş tozu küçük bir kaba koyun, kaynar su ekleyin ve iyice karıştırın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin