• Yeni
Çıkış Genişletici Çok Fişli Güç Şeridi 3 Taraflı Soket, (5V 3.4 A) LED Gece Lambası ve Çıkarılabilir Raflı Duvara Monte Dalgalanma Koruyucusu Şarj İstasyonu (6 Delik, 2 USB Şarj Portu, 1 Tip-C Portu)

Çıkış Genişletici Çok Fişli Güç Şeridi 3 Taraflı Soket, (5V 3.4 A) LED Gece Lambası ve Çıkarılabilir Raflı Duvara Monte Dalgalanma Koruyucusu

Rating 
₺ 148.50

Stokta
Mağazada

[USB Portlu 6 Şarj Deliği] Tamamen bir şarj istasyonu ihtiyacınız olan her şeyi karşılar.6 Normal şarj deliği, 2 USB-A bağlantı noktası, 1 USB - C bağlantı noktası vardır.USB-A bağlantı noktalarının çıkışı 5 V/2.4 A, USB-C 5 V/3 A, toplam güç 5 V/3.4 A'dır. Yüksek güç çıkışı cihazı hızlı bir şekilde şarj eder ve elektrikli ev aletleri için uygun güç sağlar.Bir fiş odası için en iyi tedarik. [LED Gece Lambası ile Çıkış Genişletici] Duvara montaj tarzı, 3 Taraflı güç yüzeyi olan kablosuz duvar soketi genişletici, elektrikli ev aletleri için ev güç ihtiyacı ile karşılaşır.Otomatik led gece lambası ile çıkış genişletici, bir ışık sensörü vardır, gece lambası geceleri otomatik olarak açılır ve gündüz kapanır.LED ışığı otomatik mod anahtarı ile kontrol edilebilir. [Anti-dalgalanma Koruma Devresi] Gelişmiş dalgalanma koruyucusu, dalgalanma girişim ve hasarlardan koruyun, TV 1 MOV (Metal Oksit Varistör), daha hızlı korumak yuva ve aletleri seviyesinden ekipmanları korumak olabilir, MOV (metal oksit varistör), GDT (gaz tahliye borusu) Dalgalanma koruma devresi ile tamamlayıcı seviye 3.Yıldırımdan korunma 700 J olabilir. [Yüksek Kaliteli Malzeme ve Güvenlik] Bu soket genişleticinin kabuğu, yüksek kaliteli alev geciktirici PC'den yapılmıştır ve dahili, sıcaklığa dayanıklı ve dayanıklı olan özel fosfor bronzdan yapılmıştır.Ürünlerimiz FCC ve ETL sertifikasını geçti, lütfen güvenlik ve ürün ömrü hakkında çekinmeyin. [Paket ve Garanti] İçinde 1x çıkış genişletici soketi,1x Telefon tutucu rafı, 1x kullanım kılavuzu bulunan dokusal bir karton ile paketlenmiştir.6 aylık para iade garantisi ve bir yıllık ücretsiz değiştirme hizmeti sunuyoruz.Hizmetimiz her gün 24 saat çevrimiçi olacaktır.En düşük parlaklığı korumak için tek dokunuş.Orta parlaklığa ikinci dokunuş.En yüksek parlaklığa üçüncü dokunuş.Led ışığını kapatmak için dördüncü dokunuş.SWEALEER Çıkış Genişletici, Evinizde Şarj İstasyonu.Özellikler:.USB Girişi : 125 V-0.5 AUSB-A : 5 V 2.4 A USB-C : 5 V 3 AUSB-A+USB-C : 5 V 3.4 ALED Güç Oranı : 1.5 WMax Emilen Enerji : 700 J. 1. Varyasyona göre çıkarılabilir raf dahil veya değil. 2. Ayarlanabilir LED gece lambası, anahtar kontrolü. 3. Işık sensörü : led gece lambası gündüz ve gece otomatik olarak açılır/kapanır. 4. OTOMATİK MOD ANAHTARI : Geceleri açın, gündüz kapatın. 5. MANUEL MOD ANAHTARI : .En düşük parlaklığı korumak için bir dokunuş, ikinci dokunuş orta parlaklığa.En yüksek parlaklığa üçüncü dokunuş.Led ışığını kapatmak için dördüncü dokunuş.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin