• Yeni
YunQiDeer kablosuz Kulaklıklar, Bluetooth Kulaklıklar Dokunmatik Kontrol ile Şarj Kılıf, IPX7 Su Geçirmez Stereo Kulaklık Kulak Dahili Mic Kulaklık ile USB C için Spor(Q40, Siyah)

YunQiDeer kablosuz Kulaklıklar, Bluetooth Kulaklıklar Dokunmatik Kontrol ile Şarj Kılıf, IPX7 Su Geçirmez Stereo Kulaklık Kulak Dahili

Rating 
₺ 89.97

Stokta
Mağazada

【Akıllı Dokunmatik Kontrol】Çok fonksiyonlu dokunmatik kontrol daha rahat hale getirir, rahatça çalmanızı/duraklatmanızı, şarkıları atlamanızı, Siri'yi etkinleştirmenizi, cevaplamanızı/kapatmanızı, aramaları reddetmenizi sağlar.Telefonu çalıştırmadan kolayca kontrol edebilirsiniz. 【Immersive Stereo Sound】 ayrı ayrı iki hoparlör ile donatılmış.Bir ünite bas için, diğeri orta-tiz için.Çift sürücüler, düşük, orta ve yüksek frekansların tüm ayrıntılarını yüksek oranda yeniden üretir, inanılmaz bir müzik deneyimine dalmış olursunuz. 【IPX7 Su Geçirmez ve Sweatproof】 Kulaklık ve şarj durumda iç Nano-kaplama hayat mümkün kılar su geçirmez ve sweatproof.Koşarken, seyahat ederken, spor salonunda egzersiz yaparken özgürce müziğin keyfini çıkarın. 【Uzun Çalma Süresi】 Kablosuz kulaklıklarımız tek bir 1 saatlik şarjla 5 saat müzik süresi sürebilir.Şarj çantası ile 20 saat çalma süresi elde edersiniz.C tipi hızlı şarj, 10 dakika şarj edin, 1 saat dinleyin. 【Kulak İçi Tasarım】 Ergonomik tasarım, kulağınıza rahatça sığar ve uzun süreli konfor sağlar.3 Farklı boyutta(S, M, L, M boyutu takılı) kulak kapakları ile donatılmış, iyi bir kullanım deneyimi için doğru uyumu özgürce seçebilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin