• Yeni
711TEK UV el feneri siyah ışık, UV ışıkları 51 LED ile Eşleşen Pet koku giderici, Ultraviyole Blacklight Pet idrar dedektörü için köpek kedi idrar, kuru lekeleri, tahta kurusu (UV el feneri)

711TEK UV el feneri siyah ışık, UV ışıkları 51 LED ile Eşleşen Pet koku giderici, Ultraviyole Blacklight Pet idrar dedektörü için köpek

Rating 
₺ 32.94

Stokta
Mağazada

【Durable ve portable】 - UV el feneri Kompakt güçlü alüminyum tasarım ve el kayışı ev ve açık kamp için taşıması kolaydır. 【Çoklu kullanım】-UV el feneri, halı, kilim, zemin, mobilya, giysi üzerindeki evcil hayvan idrarını ve lekelerini ortaya çıkarır ve akrepleri kolayca tespit eder, para birimini, ehliyeti, resmi kimlik kartlarını, pasaportları doğrular. 【Large kapsama kafa / kuyruk çapı : 56mm / 35mm. 6, renk : Siyah 7, anma gerilimi : 4.5 V paket listesi : 1* led siyah ışık. 1 * Talimatlar.Dikkat : Doğrudan gözlere parlamayın. UV el fenerini çocuklardan uzak tutun . Waterproof Su geçirmez değil, lütfen doğrudan suya batırmayın!.Lütfen Hatırlatma : 1, Ultraviyole led el feneri açılmazsa, lütfen pillerin doğru takılıp takılmadığını kontrol edin. 2, siyah ultraviyole ışık en karanlık ortamda ise koyu led çalışır, daha iyi çalışır. 3, Sadece kurumuş idrar lekesini tespit edebilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin