• Yeni
Belovedone Akıllı Elektrikli Hava Temizleyici Elektrikli Solunum Cihazı ile Değiştirilebilir Aktif Karbon Koruma Tabakası için Küçük Yüz (Deluxe, Siyah)

Belovedone Akıllı Elektrikli Hava Temizleyici Elektrikli Solunum Cihazı ile Değiştirilebilir Aktif Karbon Koruma Tabakası için Küçük

Rating 
₺ 113.97

Stokta
Mağazada

Gıda sınıfı silikon malzemeden üretilmiştir. 【Small Boyutu, Hafif, Portable】 Respiratör boyutu 4.3x3. 5x1. 35 inç, baş çevresi için uygun : 17-20 inç, tek bir maske ağırlığı 0.18 lb olduğunu, kapalı oda ve açık seyahat için uygundur, trenler, havaalanları, sokaklar ve herhangi bir diğer halka açık yerlerde.NOT : Lütfen satın almadan önce ürün boyutunu dikkatlice okuyun. 【Otomatik Hava Dağıtımı】 İç mini fan nefes almaya katkıda bulunabilir free.It kullanım sırasında rahattır ve özellikle aşırı ve yüksek yoğunluk için uygun olan izleme maskelerinden daha koruyucudur workplace.It tam şarj olduktan sonra 4 ila 8 saat çalışabilir. 【Removal Kauçuk Conta Design】 3 D yüz mühendislik yapı tasarımı-giymek için rahat, hiçbir basınç, tıbbi cilt dostu silikon yapılmış, cilt dostu kaplama ve hafif, sağlığınızı korumak 360 derece.Maske ıslak havlu veya alkollü pamukla silinebilir ve dezenfekte edilebilir. 【Değiştirilebilir Yüksek Verimli 4 Katmanlı Filtre】 Dört kat, dokunmamış kumaş, eriyik üflemeli kumaş, aktif karbon ve dokunmamış kumaştan içten dışa doğru üretilmiştir. Filtrasyon oranı %98'e ulaşır.Farklı boyutlardaki çeşitli kirleticilere karşılık gelir ve havada PM2.5'ten küçük parçacık boyutuna sahip her türlü zararlı partikülü kilitleyebilir. 【Hakkımızda】 Belovedone sadık hizmet vaat ediyor.Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa,lütfen bize ulaşın, biz 24 saat içinde size hızlı bir cevap verecektir.İstikrarlı lojistik, kalite güvencesi, satış sonrası servis garantisi, ürünlerimizi güvenle satın alın ve kullanın.Boyutu : 4.3x3. 5x1. 35 inç.İnsan baş çevresi için uygundur : 17-20 inç.Not : Baş çevreniz bu aralığı aşarsa, lütfen dikkatlice satın alın.Antropometrik verilerden oluşturulan 3 boyutlu parametrik insan yüzü modellerinin kullanılması.insan yüzünün eğri tasarımına göre, yüze uyun ve rahat hissetmenizi sağlayın. 2 rüzgar hızı seviyesi ayarlanabilir, temiz havanın burnunuzdan ve ağzınızdan akmasını sağlayın, daha kolay nefes almanızı ve serin kalmanızı sağlayın.Filtre elemanı 5-20 gün içinde değiştirilebilir, havadaki organik buhar gazlarının, dumanların, polenlerin, tozların ve diğer parçacıkların %95'inden fazlasını hızlı ve verimli bir şekilde filtreleyebilir.4-8 saat çalışın.Küçük Boyutu.Hafif.Taşınabilir.Elektrikli hava temizleyici x 1. Yıkanabilir yüz kalkanı x 1. 4 katmanlı filtre x 2. Şarj hattı x 1. Saklama çantası x 1. Boyutu : 4.3x3. 5x1. 35 inçinsan baş çevresi için uygun : 17-20 inçnot : Baş çevreniz bu aralığı aşarsa, lütfen dikkatlice satın alın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin