• Yeni
Tekne/Kamyon/Araba için Vixen Boynuzları Tren Boynuzu. Paslanmaz Çelik havalı korna Su Geçirmez Krom Çift Trompet. Çok Gürültülü dB. Deniz Sınıfı. Yarı/Kamyonet/Jeep/SUV VXH2140SS gibi 12v Araçlara Uyar

Tekne/Kamyon/Araba için Vixen Boynuzları Tren Boynuzu. Paslanmaz Çelik havalı korna Su Geçirmez Krom Çift Trompet. Çok Gürültülü dB.

Rating 
₺ 370.74

Stokta
Mağazada

Bu ürün Yerleşik bir Hava Sistemi (Tank ve Kompresör) gerektirir.Çift Trompet (In-line) Paslanmaz Çelik Tren Havalı Korna. 3/8 " OD Naylon Plastik Hortum (6 Feet). Daha Büyük Hava Deliğine Sahip 12 V Ağır Hizmet Tipi Elektrikli Hava Valfi (Solenoid).Montaj Donanımı Pakete Dahildir.Bu güçlü çift borulu havalı korna, yüksek sesle kükreyen bir ses üretir.Krom görünümlü trompetler, tüm hava koşullarına karşı maksimum koruma için paslanmayacak parlak cilalı bir yüzeye sahip tamamen paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.Korna, ağır hizmet tipi 12 V solenoid, hortum ve montaj ile birlikte gelir hardware.An operasyon için yerleşik hava sistemi gereklidir.12 V sistemli tüm araçlar için idealdir.Bu korna, aradığınız tüm dikkati çekeceğinden emin olabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin