• Yeni
uxcell Diyagonal Kesme Pense 6 İnç Yan Kesme Pense

uxcell Diyagonal Kesme Pense 6 İnç Yan Kesme Pense

Rating 
₺ 38.97

Stokta
Mağazada

ulaşılması zor alanlar için uzun temperli çeneli 6 inç diyagonal kesme pensesi.Tel kesmek için tasarlanmış dayanıklılık için dövme çelik konstrüksiyon.Daha fazla koruma için paslanmaya dayanıklı fosfatlama ve nikel kaplama.Ekstra sert kesme kenarı için sertleştirilmiş kesme kenarları ve krom-nikel çelik.Tutamak ekstra konfor sağlar ve el yorgunluğunu azaltır; işlenmiş çeneler kaymaya karşı dayanıklı tutuş sağlar.Şartname : Boyutu : 6 İnçt Oplam Boyutu : 160mm x 63mm / 6.3 " x 2.48 "(L*W) Malzeme : Krom-Vanadyum Çelik (CR-V), TPRFinish : Fosfatlama, Nikel kaplamapaket İçeriği : 1 x Diyagonal Kesme Pense Açıklama : 1. 6 inç diyagonal pense, ulaşılması zor alanlar için uzun temperli çenelere ve dayanıklılık için dövme çelik konstrüksiyona sahiptir.2. Pense sertleştirilmiş kesme kenarlarına sahiptir ve krom-nikel çelik ekstra sert bir kesme kenarı sağlar.3. TPR malzemeden yapılmış, tutamak ekstra konfor sağlar, kullanımı kolaydır.Çeneler size kaymaya karşı dayanıklı bir tutuş sağlamak için işlenmiştir.4. Diyagonal Kesme pense, kurulumunuza potansiyel zarar vermemek için teli kesmek için mükemmeldir.Elektronik onarım veya takı yapımı için harika araçlar. 5. Yumuşak tel, gitar telleri, bakır, alüminyum, yumuşak alaşımlı teller, kablo bağları ve plastik parçaları kesmek için yan kesici.

Karakterislikler teklif

Boyut:
6 Inch
Toplam boyut:
160mm x 63mm/ 6.3 x 2.48 (L * W)
Malzeme:
Krom-Vanadyum Çelik (CR-V), TPR
Bitirmek:
Fosfatlama, Nikel kaplama
Paket içeriği:
1 x Çapraz Kesme Pense
Tanım:
1. 6 inç diyagonal pense, ulaşılması zor alanlar için uzun temperli çenelere ve dayanıklılık için dövme çelik konstrüksiyona sahiptir. :
2. Pense sertleştirilmiş kesme kenarlarına sahiptir ve krom-nikel çelik ekstra sert bir kesme kenarı sağlar. :
3. TPR malzemeden yapılmış, tutamak ekstra konfor sağlar, kullanımı kolaydır. Çeneler size kaymaya karşı dayanıklı bir tutuş sağlamak için işlenmiştir. :
4. Diyagonal Kesme pense, kurulumunuza potansiyel zarar vermemek için teli kesmek için mükemmeldir. Elektronik onarım veya takı yapımı için harika araçlar. :
5. Yumuşak tel, gitar telleri, bakır, alüminyum, yumuşak alaşımlı teller, kablo bağları ve plastik parçaları kesmek için yan kesici. :

Alıcılar da seçin