• Yeni
Scratch Boyama, Scratch Sanat Gökkuşağı Kağıt A4 Yetişkinler ve Çocuklar için, DIY Sanat Zanaat Gece Görünümü ile Scratchboard 4 Araçları, 8 Adet 11. 6X8. 3 İnç (Havai Fişek ve Kiraz Çiçeği)

Scratch Boyama, Scratch Sanat Gökkuşağı Kağıt A4 Yetişkinler ve Çocuklar için, DIY Sanat Zanaat Gece Görünümü ile Scratchboard 4 Araçları,

Rating 
₺ 32.97

Stokta
Mağazada

【PAKET İÇİNDE CLUDİNG】 : 8 x Yaprak kazı Kazan Kartları, 1 x Altın Scratch Kalem, 1x temizleme fırçası, 2 x ahşap stylus, Boyutu-11. 6x8.3 inç(A4). 【ÇİZİK BOYAMA ÖZELLİKLERİ】 : Çizik boyama ürünleri, mat bir kaplamanın altına gizlenmiş parlak renklere ve desenlere sahiptir.Her Kazı Kazan Kartında gri bir folyo eskiz tabakası bulunur.Gri renkli eskizleri çizmek için çizik kalemi (dahil) kullanarak altında güzel bir renk deseni ortaya çıkarın. 【ÇİZİK BOYAMA TERAPİSİ】 Bu tür çizik boyama zamanınızı ayarlayabilir ve makul bir işe sahip olmanızı sağlayabilir ve rest.So tam olarak aradığınız şey, kolay, zaman harcayan ve stressiz, rahatlatıcı. 【ÇOCUKLAR VE YETİŞKİNLER İÇİN MÜKEMMEL BİR HEDİYE】 : Çizik boyama, herhangi bir yaş sanatçısı için tamamen ayarlanmıştır.Doğum günü, anneler ve babalar günü,sevgililer günü,yıldönümü kutlamaları vb.İçin harika bir hediye.Desenler birçok şehir gecesi ile bol miktarda bulunur scene.It seyahat eden insanlar için kolayca taşınabilir. 【EV dekorasyonu ve yaratıcı HEDİYELER】 : Bir resim çerçevesi ile monte edebilir ve duvara asabilirsiniz Bir resim çerçevesi ile monte edin veya masanızın üstüne koyun, sanatsal atmosferi artırın ve evinizi dekore edin, Ayrıca çarpıcı son sanatı görüntüleyebilir veya arkadaşlarınıza veya ailenize hediye olarak verebilirsiniz.Bu Kazı kazan Tahtası, siyah kaplamalı yüzeyinin arkasında dünyanın en iyi manzarasını gizler.Sadece çizik kalem ve ahşap kalemle gri çizgileri çizin ve her çizgi dünyaca ünlü manzaranın bir parçası olacak.Kendi tasarımlarınızı ek siyah kazı kazan tahtasına da koyabilirsiniz.Bu "Renkli Şehir" keçeleşebilir ve çerçevelenebilir.1 Yapmak İçin Nasıl. Çizik kalemi kullanarak gri çizgileri izleyin. 2. Çizgiler renkleniyor. 3. Renkli Gece Manzarasını tamamlayabilirsiniz.Scratch Night View ile şunları yapabilirsiniz : - Tüm şehir manzarasını çizerek en sevdiğiniz seyahat anılarını yeniden yaşayın. - Kamera ile uğraşmadan güzel gece manzaralarının anılarını koruyun. - Gezginler, kaşifler ve ev dekorasyonu sevenler için bire bir hediye verin. - Stres giderici sanatın tadını çıkarın therapy.No yeteneksizliğiniz hakkında stres atmanız gerekiyor.Paket ıçeriği : Boyutu : 11.6x8. 3 inç(A4) Malzeme : Kağıt İçeriği : 8 x Yaprak Kazı kazan Kartları 1 x Altın Scratch Kalem 1 x Temiz Fırça 2 x Ahşap Stylus Sopa.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin