• Yeni
AQQA Akvaryum İç Filtre, dalgıç Güç Filtresi ın-Tank ile Ayarlanabilir Su Akış, Ultra Sessiz Biyokimyasal Sünger Filtrasyon için Balık Tankı Su Temiz

AQQA Akvaryum İç Filtre, dalgıç Güç Filtresi ın-Tank ile Ayarlanabilir Su Akış, Ultra Sessiz Biyokimyasal Sünger Filtrasyon için Balık

Rating 
₺ 53.70

Stokta
Mağazada

【Güçlü Filtreleme】3 filtre ortamı içerir : Kaba ortam süngeri parçacıkları ve kalıntıları temizleyebilir; aktif karbon sudaki tuhaf kokuyu ve renk bozulmasını giderebilir; seramik top toksik amonyak ve nitriti kaldırabilir.Sağlıklı bir su ortamını korumak için mekanik, kimyasal ve biyolojik akvaryum filtrasyonu sağlar. 【Ayarlanabilir Akış Valfi】 Bu akvaryum filtresi, hassas balıklar veya karidesler için güvenli hale getirmek için yumuşak su akışını dağıtabileceğiniz ayarlanabilir bir akış regülatörü ile donatılmıştır; veya balık tankında kaya ile güzel bir şelale oluşturabilirsiniz; Veya daha sağlıklı ve daha aktif balıkları teşvik etmek için en iyi çözünmüş oksijen içeriğini elde etmek için maksimum akış hızını ayarlayabilirsiniz.Uygun su akışı,balık kasesi ve çim silindiri için uygundur, bu nedenle çeşitli talebinizi karşılar. 【3'ü 1 arada Çok fonksiyonlu akvaryum filtresi】 Bu filtre 2 çeşit su çıkışı ve bir hava tüpü ile birlikte gelir, oksijen ve filtrasyonu artırabilir, dalga yapıcı pompa işlevini kolayca değiştirebilirsiniz.Şeffaf filtre kutusunu temizlemek için ya da filtre kartuşunu değiştirin zaman bilecek görülebilir. 【Ultra Sessiz】 Ultra sessiz motor ve dahili pompa tasarımı, gürültüyü azaltmaya ve sızıntıları ortadan kaldırmaya yardımcı olur Kendinden emişli özelliği ile harici özellikten daha sessiz filter.It çoklu gürültü azaltma tasarımları size ve balıklarınıza sessiz ve rahat bir gece sunar. 【Fit】 79 GPH, 120 GPH, 172 GPH ebatlarında mevcuttur.79 GPH akvaryum filtresi 5-10 galon balık tankı içindir, 120 GPH 10-20 galon balık tankı içindir ve 172 GPH 15-30 galon balık tankı içindir.Boyut : 15-30 Galon, 172 GPH.

Karakterislikler teklif

Ürün No.:
AQ-025-L
Güç:
8.5W
Gerilim:
110-120V
Frekans:
60Hz
Akış:
172GPH
Kafa:
3.0FT
Önerilen Akvaryum boyutu:
15-30Gal
Özellik:
[3 in 1 Çok fonksiyonlu akvaryum filtresi] Bu filtre 2 çeşit su çıkışı ve bir hava tüpü ile birlikte gelir, oksijen ve filtrasyonu artırabilir, dalga yapıcı pompa işlevini kolayca değiştirebilirsiniz. Şeffaf filtre kutusu görünür ve ne zaman açılacağını bilirsiniz. :
[Benzersiz ve Yeni Görünüm Tasarımı] Drenaj üstü ve altı için özel yapı, küçük şekil tank alanınızdan ve düşük su seviyesi kullanımınızdan tasarruf sağlar. İnsanlaşmış sökme ve montaj tasarımı, kullanımı kolay. :
[Ayarlanabilir Akış Hızı] Su tahliyesi ve dalga yapıcı için iki seçenek, balık ve kaplumbağanızın akış hızını ayarlayabilir. :
[Süper Sessiz] Yüksek kaliteli sessiz ve dayanıklı pompa. Paslanmaz Çelik motor çarkı tatlı su ve tuzlu su için kullanılabilir. :
Sıcak not:
1. Kartuş filtresinin balık sayısına, pisliğe veya bozulma derecesine bağlı olarak her 2 haftada bir 1 ayda bir değiştirilmesi önerilir. :
2. Seramik halkaların temizlenmesi, sadece bozulduklarında değiştirilmesi tavsiye edilmez. :
Biz sunuyoruz:
12 Ay Garanti :
24 Saat Profesyonel Satış Sonrası Servis :

Alıcılar da seçin