• Yeni
ZOSI 8CH 1080 P H. 265 + Ev Güvenlik Kamera Sistemi, 5MP Lite 8 Kanal CCTV DVR ve 4 adet 1080 P 1920TVL 2MP Açık Kapalı Gözetim Dome Kamera, 80ft Gece Görüş, Hareket Uyarıları, Uzaktan Erişim (Hiçbir HDD)

ZOSI 8CH 1080 P H. 265 + Ev Güvenlik Kamera Sistemi, 5MP Lite 8 Kanal CCTV DVR ve 4 adet 1080 P 1920TVL 2MP Açık Kapalı Gözetim Dome

Rating 
₺ 323.97

Stokta
Mağazada

【H. 265 / H. 265+ 8 CH 5 MP Lite HD-TVI DVR】-Veri sıkıştırma oranını iki katına çıkarabilen, düşük bit hızında bile yüksek kaliteli videoyu koruyabilen gelişmiş H. 265 teknolojisi ile depolama alanını en üst düzeye çıkarmanıza ve ultra uzun kaydın keyfini çıkarmanıza olanak tanır. 【Genişletilebilir kamera sistemi】-bu, analog HD-TVI CVI AHD kamerayı destekleyen 8 Kanallı 4'ü 1 arada dvr'dir Ek kameraları genişletme esnekliği sağlar Daha fazla 4 adet 720 P veya 1080 P Mermi veya dome kamera ekleyebilirsiniz. 【IP66 Hava Koşullarına Dayanıklı Kamera, 80ft Gece Görüşü】 - Bu kamera,paslanmayı etkili bir şekilde önleyebilen yüksek kaliteli ABS malzemeleri kullanır, hemen hemen her açık veya kapalı yere monte edilebilir. , Dahili 24 adet IR LED, Kameranın otomatik IR-CUT filtresi ile gece veya gündüz net ve net bir görüntü elde edin, Toplam karanlıkta 80ft gece görüşüne ve ortam ışığında 130ft Gece görüşüne kadar.Fazla 3.0 Lux gece görüş renk olduğunu. 【Her zaman her yerden görüntüle ve Gelişmiş Hareket Algılama ve Anında uyarılar -】 - Ücretsiz Uygulama ZOSI smart, tüm kameralarınızı tek bir yerde görmenizi sağlar İnternet bağlantınız olan her yerde evinizde veya işinizde check-in yapın Wi-Fi özellikli akıllı cihazlarda canlı görüntüleme ve Oynatma için ücretsiz uygulama Her yerde her zaman.Yanlış uyarıları en aza indirmek için her kameradaki belirli bir hareket algılama bölgesini özelleştirebilirsiniz.Kamera hareketi algıladığında akıllı Anlık bildirimler ve e-posta uyarıları telefonunuza iletilir. 【Sabit Disk Dahil Değildir】 - Bu sistem sabit disk ile birlikte gelmez.3,5 inç SATA 500 GB ila 2 TB sabit sürücüyü monte etmek gereklidir.DVR, dahili olarak depolanan en eski görüntülerin üzerine otomatik olarak yazılacak şekilde ayarlanabilir veya bu video dosyalarını USB ile bir bellek çubuğuna veya harici sabit sürücüye aktarabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin