• Yeni
DENİZ DEV 8-Piece Gökkuşağı Tasarım Metal Saman Ayrılabilir 2 İnç 4 Parça Baharat Öğütücü ile Mühür Depolama Kavanoz, seyahat Çantası(Mor)

DENİZ DEV 8-Piece Gökkuşağı Tasarım Metal Saman Ayrılabilir 2 İnç 4 Parça Baharat Öğütücü ile Mühür Depolama Kavanoz, seyahat Çantası(Mor)

Rating 
₺ 77.97

Stokta
Mağazada

【Combination Details】 : Dahil 1x4" Gökkuşağı ayrılabilir saman,2 xseal depolama kavanoz,1 xherb değirmeni,3 xstainless çelik metal ekranlar,1 Xmini naylon fırça,1 Xpipe rayba aracı,1 xblack seyahat kılıf. 【Kullanımı kolay】 : Tüm aksesuarlar çıkarılabilir, Montajı, Sökülmesi, Temizlenmesi ve Saklanması kolaydır. 【Popüler Tasarım】 : Benzersiz manyetik tasarım, böylece tüp kapağı istikrarı korumak için hareket halinde, tüm aksesuarlar çıkarılabilir!. 【Özel hediye】 : Kaşık şeklindeki modelleme tasarımı onu yapar ingenious.It baban,kocan,erkek arkadaşın ve ailen için kesinlikle çok güzel ve mükemmel bir hediye. "Giriş : Malzeme : Metal Paket içeriği : 1 x 4""Gökkuşağı ayrılabilir saman 2 x Mühür depolama kavanoz 1 x Ot baharat öğütücü 3 x Paslanmaz Çelik metal ekranlar 1 x Mini naylon fırça 1 x Boru Sıkacağı aracı 1 x Siyah seyahat çantası %100 Memnuniyet Garantisi : eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizimle doğrudan irtibata geçiniz, size 24 saat içinde cevap ve tatmin edici sonuçlar Not alıyorum : Küçük öğeler, lütfen çocuklardan uzak Yutulması halinde tutmak izin vereceğiz".

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin