• Yeni
Katlanabilir Süzgeç, 2 Paket Katlanabilir Drenaj Sepeti, Süzgeçler ve Gıda Süzgeçler Boşaltma için Makarna, Sebze ve meyve, mutfak Alet(Mavi)

Katlanabilir Süzgeç, 2 Paket Katlanabilir Drenaj Sepeti, Süzgeçler ve Gıda Süzgeçler Boşaltma için Makarna, Sebze ve meyve, mutfak Alet(Mavi)

Rating 
₺ 35.97

Stokta
Mağazada

Sağlıklı Malzeme : Çevre dostu kauçuk ve silikon malzemelerden yapılmış, 248ºf'ye kadar ısıya dayanıklı, hızlı bir şekilde kaynar sıcak suya batırılabilir.BPA içermez, dayanıklı ve tekrar kullanılabilir.Büyük ve küçük kevgir seti : 9.4x7.2x3 inç ve 11.5x8.6x3.3 inç boyutlarında iki gıda süzgeci içerir.Aynı anda iki gıda ürünü ile çalışabilir ve farklı tencere boyutlarında kullanabilirsiniz.Yerden Tasarruf Sağlayan Tasarım : Ergonomik, yerden tasarruf sağlayan tasarım.Süzgeçler katlanabilir, mutfak dolaplarınızda çok fazla yer kaplamazlar, çünkü süzgeçleri katlamak 1,5 inçten daha azdır!.Mutfak için Kevgir Seti : Spagetti, makarna, patates, brokoli, yeşil fasulye, havuç, ıspanak ve diğer sebzeler gibi yiyeceklerin çoğunu boşaltmak için çalışır.Salata yapraklarınızı, meyvelerinizi ve taze sebzelerinizi durulamak için bu süzgeçleri kullanın.Rahat ve Kolay Temizlenir : Kulplar rahat ve yumuşaktır.Bu süzgeçler, kaynar suya batırılmış sebzelere hızlı bir şekilde daldırılabilir, kullanıldıktan sonra musluğun altındaki suyla durulayın veya bulaşık makinesine koyun. 1.Güvenli malzemelerden yapılmış, BPA içermez. 2.248°F'ye kadar ısıya dayanıklı, bulaşık makinesinde yıkanabilir. 3.Katlanabilir fonksiyonu uzayı, depolanması ve taşıması kolay kaydeder. 4.Rahat tutamak, yiyecekleri kolayca hazırlamanızı sağlar. 5.Büyük ve küçük paketler farklı gıda ihtiyaçları için uygundur. 6.It yiyecekleri temizlemek ve filtrelemek için kullanılabilir ve ayrıca eşyaları saklamak için de kullanılabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin