• Yeni
Manbily Fotoğraf Topu Kafa, 360 Derece Rotasyon, Tutuşunu Plaka ve Seviye Göstergesi ile, Metal Alüminyum, Tripod için Uygun, DSLR, kamera, Monopod, maksimum Yük 17.6 lb (KF-0)

Manbily Fotoğraf Topu Kafa, 360 Derece Rotasyon, Tutuşunu Plaka ve Seviye Göstergesi ile, Metal Alüminyum, Tripod için Uygun, DSLR, kamera,

Rating 
₺ 89.85

Stokta
Mağazada

▲[Zengin setleri]Kit içerir : (1) Tripod top kafa kiti (2)Ücretsiz bir ekstra hızlı ayakkabı plaka (3)Ücretsiz 2 ADET vida dönüştürücü (4)Ücretsiz telefon klip ▲ Not : Kamera ve tripod dahil değildir. ◆ [Yükseltme tasarımı]Tripod top kafasının çapı 36 mm'dir ve 360 derece dönebilir.Kamera 3 ayar düğmesi yardımıyla farklı açılara ayarlanabilir.Düğmelerden biri, göreceli tasarımdan refleksli bir tripod için daha iyi olan yan tasarıma yükseltildi. ◆ [Esnek sıralama]Gimbalin alt kısmı, çoğu tripod ve monopod için uygun olan 3/8 inçlik bir dişe sahiptir.Ücretsiz 2 ADET 3/8 ila 1/4 vida converter.To daha fazla ekipman eşleştirin.Üst 60mm hızlı bırakma plakası Arca-Swiss standardını karşılar,kameralar, video kameralar, telefonlar, projektörler, termometreler ve diğer ekipmanlarla esnek bir şekilde eşleştirilebilir. ◆ [Hassas gösterge]Yatay ve dikey kabarcıklar yatay konum algısını arttırır.Daha hassas kontrolü belirtmek için indeks işaretli taban.Stabil fotoğraf ve video çekmek için yardımcı olur. ◆ [Serbest geçiş]U şeklindeki oluk tasarımı yatay ve dikey çekim modları arasında kolayca geçiş yapabilir.Modeli : Manbily Topu Kafa KF-0. Top Çapı : 36mm. yükseklik : 105mm. ağırlık : 0.88 lb/400g.maksimum Yük : 17.6 lb/8 KG.Tutuşunu Plaka : 60x38x10mm,1/4 inç vida (3/8 vida dönüşüm ile).Alttaki Vida Deliği : 3/8 inç (1/4 vida dönüşümü ile).Malzeme : Metal alüminyum.Üretim Süreci : küre ve düğme CNC (Bilgisayar Numarası Kontrolü) işlemidir ve geri kalanı kalıp döküm işlemidir.Not : bu top kafa maliyet-etkin ve 200mm altında bir lens ile kameralar için uygundur.eğer dijital kamera lens aşıyor 200 MM,.amacıyla daha iyi bir fotoğraf deneyimi ve daha fazla istikrar var,seçmek için tavsiye [Manbilly B-20 Top Kafa Pro].

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin