• Yeni
POYEE Bahçe Netleştirme için Kuş Yeşil Net Sebze ve Meyve Ağaçları için Daha İyi Koruma Sağlamak (26Ft x 26Ft, 0. 6x1 İnç Örgü)

POYEE Bahçe Netleştirme için Kuş Yeşil Net Sebze ve Meyve Ağaçları için Daha İyi Koruma Sağlamak (26Ft x 26Ft, 0. 6x1 İnç Örgü)

Rating 
₺ 56.97

Stokta
Mağazada

ÇOK çeşitli uygulama senaryoları : Bahçe ağı meyve ağaçlarını, meyve çalılarını, çilekleri, yaban mersini çalılarını, çalıları, bitkileri, çiçekleri ve sebzeleri korur, bahçe çitleriyle veya küçük hayvanlara karşı geçici bir önlem olarak kullanılabilir.KAPSAMLI KORUMA : Bahçe ağları kuşlara, kelebeklere karşı koruma sağlar.Peyzajınızı ve ürünlerinizi geyik, kuş, güvercin, tavşan, sincap veya her türlü kümes hayvanından uzak tutun.SAĞLAM VE dayanıklı : Yeni malzemelerden yapılmış, güçlü olma kalitesi ve kırılması kolay değil, güneş ışığında her mevsime dayanacak şekilde tasarlanmıştır.Kullanım YÖNÜ : Ağı kullanırken lütfen önce genişliği ve ardından uzunluğu düzeltin.Boyut : 8 M * 8 M / 26 FT * 26 FT.Örgü örgü, küçük hayvanlara zarar vermeden maksimum koruma sağlayabilir.LÜTFEN örgüyü tamamen gerin. % 100 Müşteri memnuniyeti : Müşterilerimizi önemsiyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın ve size tatmin edici bir cevap vereceğiz.Ağı kullanırken lütfen önce genişliği ve ardından uzunluğu düzeltin.Çünkü örgü elmas şeklindedir.Ağ uzunluğu önce gerilir ve sabitlenirse, ağ genişliği daha küçük olur ve bu da yetersiz genişliğe neden olabilir.Örgü elmas şeklinde olduğundan, farklı pull-up'lar ağın uzunluğunda ve genişliğinde değişikliklere neden olur.Lütfen gerektiği gibi kullanın.Farklı ölçüm prosedürü ve araçları nedeniyle boyutlar biraz farklı olabilir. 1.Bahçe ağı çilekleri,yaban mersini ve sebzeleri kuşlardan, geyiklerden ve küçük hayvanlardan korur. 2.Boyuta göre kolayca kesilir, ağ örgüsü ağacı veya bitkileri kaplar. 3.Soğuk kışlara ve sıcak yazlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. 4.Ürün boyutlarında mevcuttur : 6.5x50 FT, 26x26 FT, 13x26 FT, 13x50 FT, 6.5x100 FT.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin