• Yeni
500 Yaprak Parşömen Nuga Yapma Sarmalayıcılar Noel Şeker Büküm Tatlı balmumu Kağıt Şeker Şeker ambalaj kağıdı Çerez Pişirme Kağıdı 5X3. 5 İnç (Ren Geyiği)

500 Yaprak Parşömen Nuga Yapma Sarmalayıcılar Noel Şeker Büküm Tatlı balmumu Kağıt Şeker Şeker ambalaj kağıdı Çerez Pişirme Kağıdı 5X3.

Rating 
₺ 52.65

Stokta
Mağazada

Paket Dahil : 500 ADET Şeker Ambalaj Kağıdı.Boyutu : 3.5 inç x 5 inç / 9 cm x 12.5 cm.Çeşitli şekerleri, lolipopları, çikolataları vb. Sarmak için uygun boyut.Kullanımı kolay - sadece şekerinizi bir yaprağın ortasına yerleştirin, sarın, bükün ends.It noel'den önce ailenizle şeker yapmak bir zevktir.Bu ambalaj kağıdının malzemesi silikondur paper.It yağa ve grese karşı dayanıklıdır, böylece yapışkan şekerleriniz bile olmaz stick.It plastikten üstündür - büküldükten sonra sıkıca yerinde tutulur ve çözülmez.Şekerleriniz güzel ve profesyonelce sarılmış görünecek.Ambalajlarımız parlak ve mükemmel şeffaftır.Kullanımı kolay-şekerinizi bir yaprağın ortasına yerleştirin, sarın, uçları bükün ve güzel bir şekilde kapatılmış, mükemmel görünümlü bir şekere sahip olacaksınız!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin