• Yeni
10 Paket Renkli Dolum Dosya Klasörleri Plastik Dosya Zarfları Üstün Kalite Şeffaf Belge Klasörleri Poli Zarf Klasörleri Şeffaf Proje Zarf Klasörleri A4 Mektup Boyutu (5 Renk)

10 Paket Renkli Dolum Dosya Klasörleri Plastik Dosya Zarfları Üstün Kalite Şeffaf Belge Klasörleri Poli Zarf Klasörleri Şeffaf Proje

Rating 
₺ 20.97

Stokta
Mağazada

★【Ne Alırsınız】10 Paket Renkli Belge Dosya Zarfları, 5 Güzel Çeşitli Renk (2 Mavi, 2 Mor, 2 Kırmızı, 2 Yeşil, 2 Sarı). ★【Boyut】 Uzunluk ve Genişlik Boyutu : Her Dosya Çantası için 12.99 inç * 9.4 inç, A4 Harf Boyutundan biraz daha büyük. ★【Kolay Kullanım Snap Düğmesi Kapatma】 Dayanıklı ve Kolay Açılır ve Kapanır Snap Düğmesi ile Dosyalar Düşmez. ★【Eşyaları Düzenlemek için Mükemmel】Önemli Kağıtlarınızı, Belgelerinizi, Kitaplarınızı, Notlarınızı, Projelerinizi, Sunumlarınızı, Fotoğraflarınızı, Mektuplarınızı, Faturalarınızı ve Diğer Eşyalarınızı Düzenlemek için mükemmel olan 180 ila 200 Adet A4 Yaprak Saklayın, Uzun süreli Dosya Depolama için harika. ★【Suya Dayanıklı】İyi yapılmış Plastik Şeffaf Zarf Klasörleri, Dayanıklı ve Neme / Suya / Toza Dayanıklı, Dosyalar ve Önemli Şeyler İyi Korunabilir.Renk : 2 Mavi, 2 Yeşil, 2 Kırmızı, 2 Sarı, 2 Mor.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin