• Yeni
Solpex güneş ışıkları açık 12 paket, 8 LED güneş zemin ışıkları su geçirmez peyzaj çim aydınlatma bahçe Yard güverte geçit veranda yolu (Beyaz)

Solpex güneş ışıkları açık 12 paket, 8 LED güneş zemin ışıkları su geçirmez peyzaj çim aydınlatma bahçe Yard güverte geçit veranda yolu

Rating 
₺ 110.97

Stokta
Mağazada

【Parlak Güneş Zemin ışıkları】 Her güneş zemin ışığı, dahili yüksek verimli bir bataryaya sahip 8 LED ışıktan oluşur.6-8 saat şarj etmek 8-10 saat aydınlatabilir. ( Güneş ışığının şarj süresi ve çalışma süresi hava durumuna bağlı olarak değişecektir). 【Otomatik Açma ve Kapama】 LED Güneş disk ışıkları hiç elektrik gerektirmez.Yükseltilmiş güneş paneli daha fazla güneş enerjisi alabilir ve depolayabilir.Ayrıca, bu güneş bahçe ışıkları geceleri otomatik olarak açılır ve şafakta veya aydınlık bir yerde kapanır. 【Koruma Tasarımı】 Paslanmaz çelikten ve geliştirilmiş plastikten yapılmış ve iğne deliği anahtarı yerine harici su geçirmez anahtarda yerleşik IP44 sınıfı su geçirmez tasarımı benimsemiş, şiddetli yağmur, kar, don veya karla karışık yağmur konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 【Kablosuz tasarım ve Kurulumu Kolay】 Bu led güneş diski yere aynı hizadadır, böylece bir köpek tasmasına karışmazlar veya takılmazlar over.To takın, sadece kapağın altındaki anahtarı açın ve kazığı toprağa itin. 【Müşteri Hizmetleri】 Güneş ışıklarından memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için 90 gün içinde iade etmeniz yeterlidir.Karanlıkta kalmaktan mı endişeleniyorsun?.Geceleri bahçeniz için güzel bir atmosfer yaratmaya hazır mısınız?.Işıklarımız, evinizi,bahçenizi, güvertenizi, yolunuzu daha iyi aydınlatabilen en popüler 8 LED lamba boncuğunu ve büyük güneş panellerini kullanır.

Karakterislikler teklif

Açık Renk:
beyaz

Alıcılar da seçin