• Yeni
Küvet Çay Banyo Tuzları ile Doğal ve Organik Çiçek-Gevşeme ve Kas Rahatlama için El Yapımı Bitkisel Emmek! Kendi Kendine Yatıştırıcı Banyo Tedavisi! Bu Küvet Çay Bitkisel Banyo Çantaları Harika Hediyeler Yapar! (1 Paket)

Küvet Çay Banyo Tuzları ile Doğal ve Organik Çiçek-Gevşeme ve Kas Rahatlama için El Yapımı Bitkisel Emmek! Kendi Kendine Yatıştırıcı

Rating 
₺ 35.97

Stokta
Mağazada

TUZLAR : Ölü Deniz Tuzu, Epsom Tuzu ve Pembe Himalaya Tuzu ile Özel olarak Harmanlanmıştır.KURUTULMUŞ ÇİÇEKLER : Papatya, Nergis ve Gül.BİRÇOK kullanım : Stresleri, vücut ağrılarını ve ağrıları eritmek için harika.Hamilelik veya doğumdan sonra kullanın.KÜVET ÇAYI : Bu el yapımı küvet çayları sadece harika kokmakla kalmaz, aynı zamanda cildinizi pürüzsüz ve yumuşak tutar.Terapötik Küvet Çaylarımıza dalın.Önemli diğer hediyeler için mükemmel, arkadaşlar, aile, anne ya da karısı!.Nane Yaprakları da ağrıları ve ağrıları gidermede yardımcı olur!.Terapötik Küvet Çaylarımıza dalın.Her özel karışım mineral bakımından zengin Ölü Deniz Tuzu, Pembe Himalaya Tuzu, Epsom Tuzu, Kabartma Tozu, Lavanta Tomurcukları, Kurutulmuş Çiçek Karışımı (Nane Yaprakları, Papatya, Nergis, Gül ve narenciye dilimleri içerebilir) içerir.Bu güzel küvet çayları size vücut ağrıları ve ağrılarından lüks bir rahatlama sağlayacaktır.Botanik bir çay bardağına batırılmış gibi hissedeceksin!BUNA DEĞDİĞİNİ unutma!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin